Znikajace zaznaczenia w zadaniu

#1
Nazwa uzytkownika Janusz
System Android 7.0
Aplikacja najnowsza
Godziny wykonania od 19,20 - 19,50
Wykonywalem zadania aptek w miejscowosci Chełmno.Wszystko zaznaczylem zgodnie z wytycznymi.Wykonalem zdjecia.Zakonczylem.zadanie wpierw na ul.Dworcowej i o dziwo monit nie wszystkie pola zaznaczone.Wiec cofnalem sie i fakt.Brak zaznaczenia,wiedz zaznaczylem i kliknalem dalej i znow monit brak zaznaczenia,cofam sie i fakt to samo moje zaznaczenie znika samo coflem sie dalej i widze kolejne tez samo sie odznaczylo.
Wiec jak cos wyslac jak wasza aplikacja nie dziala.
Przy aptece przy Łunowskiej wcale nie chciala ruszyc.A punkty za nie wykonanie zapewne znikna tu sie aplikacja nie zatnie napewno i nie uszkodzi.
Czy nie umiecie wykonac czegos dobrze.
A nie jade jak idiota 18 i 22 km po to.by zrobic idiote z siebie i stracic kase na paliwo.
Bo aplikacje zepsuliscie.
Szkoda slow
Janusz
Sony Xperia xa1 ultra
Android 7.0

Re: Znikajace zaznaczenia w zadaniu

#7
Staramy się odpowiadać zarówno przez forum, FB jak i maila. Oczywiście w związku dużą ilością pytań, badań, nie jesteśmy w stanie odpowiadać wszędzie z taką samą szybkością, ale odpowiadamy, prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość :)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Znikajace zaznaczenia w zadaniu

#8
Robiłem dziś dwa zadania w Intermarche.
Miałem kłopot z pytaniem czy jest w sklepie wystawka promocyjna, gdzie do zaznaczenia było TAK/NIE.
Kiedy zacząłem się cofać w zadaniu, żeby sprawdzić czy mam wszystkie fotki, to zauważyłem, że nie mam zaznaczonej żadnej odpowiedzi w powyższym pytaniu.
Okazało się, że nie da się kliknąć i zaznaczyć odpowiedzi NIE. Dopiero kliknięcie na TAK spowodowało pojawienie się kropeczki w kółku i wtedy mogłem zmienić na NIE.
Co ciekawe zauważyłem, że przy napojach gazowanych, gdzie miałem pierwotnie zaznaczone TAK, to teraz mam odpowiedź NIE... Dziwne, no może się pomyliłem pomyślałem i zmieniłem na TAK. Ale za chwilę postanowiłem znowu cofnąć się kilka ekranów i ku mojemu zdziwieniu, znowu przy napojach pojawiło NIE. Tylko na napoje gazowane w sklepie była specjalna świąteczna wystawka, wiec nic nie pokręciłem, bo to był jedyny ekran gdzie zaznaczałem TAK.
Dziwny błąd i mogący skutkować konsekwencjami, bo wyjdzie, że udzielamy sprzecznych odpowiedzi ;)

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości