Strona 1 z 1

Problem z wysłaniem zadania Testuj aparat - zrób mnóstwo zdjęć!

: 18 lip 2017, o 11:43
autor: sanso
Cześć,
Posiadam telefon Huawei P9 Lite (2016), oraz aplikacje BuzzBeeApp w wersji 2.2.9 (najnowsza). Mam problem z wysłaniem zadania wymienionego w tytule. Każdorazowo wyskakuję informacja o problemie podczas wysyłania zadania oraz prośba o sprawdzenie połączenia z internetem. Testowałem przez WiFi jak i LTE, próbowałem po wylogowaniu, po uruchomieniu ponownym telefonu i niestety bez efektów... Kilka minut temu wykonywałem zadanie "Przetestuj swój telefon" i wszystko działało bezbłędnie. Proszę o porady i pomoc! :)

Pozdrawiam,
sanso

Re: Problem z wysłaniem zadania Testuj aparat - zrób mnóstwo zdjęć!

: 18 lip 2017, o 12:20
autor: Ola Skill
Witaj,
Dzieje się tak, jak jest mało pamięci operacyjnej w telefonie.
Spróbuj przed wykonaniem badania testowego z dużą ilością zdjęć zrestartować tel i powyłączać aplikacje działające w tle.
I daj znać czy nadal wyskakuje ten komunikat.

Re: Problem z wysłaniem zadania Testuj aparat - zrób mnóstwo zdjęć!

: 19 lip 2017, o 10:59
autor: sanso
Sytuacja wyglądała tak, że wczoraj przed napisaniem tutaj na forum próbowałem różnych sposobów, od czyszczenia pamięci aplikacji, po zwykłe ponowne uruchomienie telefonu, a nawet blokowanie aplikacji które pracują w tle i nic nie pomogło. Dodam, że cały czas miałem ok. 1GB wolnej pamięci RAM. A dziś, po prostu uruchomiłem aplikację, zrobiłem zadanie i co najciekawsze wszystko przebiegło bezbłędnie.. dlaczego ? :D nie potrafię wytłumaczyć, ale działa :)

Re: Problem z wysłaniem zadania Testuj aparat - zrób mnóstwo zdjęć!

: 22 lip 2017, o 10:44
autor: xmarox
Ważne, że działa! "Leć" robić zadania! I Oby bez problemów