Brak połączenia z internetem

#1
Aplikacja nie odświeżała mi zadań i pokazywała komunikat "nie udało się uzyskać połączenia internetowego".
Poczyściłem pliki na telefonie, a w końcu odinstalowałem apkę i zainstalowałem na nowo.
Niestety nie pomogło, teraz nie potrafię się nawet zalogować, bo wyskakuje informacja o braku połączenia z internetem....
Oczywiście internet jest dostępny w telefonie, zmieniłem nawet operatora na innego - nie pomogło, włączyłem wi-fi dalej nie widzi internetu...
Sprawdziłem też na tablecie - tam to samo, więc to nie wina sprzętu.

EDIT: Samo się dziś naprawiło....

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Brak połączenia z internetem

#4
Mi Kaufland nie przeszedł, bo telefon coś marudził o braku pamięci i wysyłanie mu nie szło.
W sumie nie wiem czy to była wina braku pamięci, bo mam 4GB, czy jednak coś innego szwankowało. Przy braku pamięci powinien się wykrzaczyć już przy robieniu zdjęć, a mi zaczął cudować już przy wysyłaniu. A może to wspaniała sieć T-mobile się nie popisała? Przeniosłem do nich numer bo wszyscy narzekali na Play, ja też miewałem z nimi kłopoty, ale u niech wcale nie jest lepiej... A może jednak serwer nie chciał przyjąć, bo zadań dużo było robionych w tym samym czasie?
W końcu postanowiłem puścić czyszczenie pamięci, ale to mi wykasowało zadanie, mimo że niby tej aplikacji nie czyściło... Ech, taka strata. A mogłem pójść do Biedronki,
bo była obok, a po przygodach w Kauflandzie niestety już Biedronki zniknęły z mapki. Zgubiła mnie chciwość, bo zadanie w Kauflandzie dawało całe 2 zeta więcej :lol:
A tak serio, to zrobiłem Biedronkę, Stokrotkę, Lidla i chciałem Kauflanda do kompletu ;)

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości