Re: Znikające zdjęcia?

#15
Tharron pisze:Mnie właśnie dziś w trakcie realizacji zadania zniknęło ale robiłem dalej, wysłałem i czekam na akceptację ;)

Wysłane z mojego myPhone Qsmart Premium przy użyciu Tapatalka

Zadanie zostanie zaakceptowane jeśli zdjęcie zostało wykonane poprawnie.

Co prawda cały ekran z zadaniem znika ale zdjęcie zostanie wyslane poprawnie.

Może jest to też celowy zabieg ponieważ gdy ekran wykonamy poprawnie i przejdziemy dalej telefon odciążymy szczegolnie przy zadaniu gdzie trzeba wykonac duza liczbe zdjęc. Powracając nie laduje sie zdjecie tylko pusty ekran. W moim przypadku przy starym telefonie zacinała sie apka i crashowało. teraz tego problemu nie było.
Więc albo celowe albo błąd.
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Znikające zdjęcia?

#16
Zdjęcie powinno być jak najbardziej poprawne więc będę czekał na akceptację zadania. Sytuacja była dokładnie taka jak opisana. Pusty ekran po cofnięciu do zrobionego zdjęcia.

Wysłane z mojego myPhone Qsmart Premium przy użyciu Tapatalka

Re: Znikające zdjęcia?

#19
Problem ze znikającymi zdjęciami, wynika z faktu, że podczas zmiany ekranu czyszczona jest podręczna pamięć aplikacji [starsze telefony mają problemy z pamięcią i aplikacja mogła się zamknąć], jeśli wyłączymy czyszczenie pamięci daje efekty około +20MB zapotrzebowania na pamięć[co może się różnić w zależności od modelu telefonu]. Wypuszczamy dla testerów nową wersję BuzzBee, gdzie taka optymalizacja jest wprowadzona, więc w przyszłości nie powinien się pojawiać taki problem.
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości