Nie uzyskano dokładnej lokalizacji

#1
Próbowałam wykonać zadanie we wtorek w pewnym miejscu i stojąc przed sklepem, łapiąc lokalizacje wyświetlił mi się taki komunikat:
Obrazek


Zasięg pełen, lokalizacja włączona, przesył danych włączony.

Dzisiaj próbowałam zrobić zadanie w innym miejscu i ten sam błąd. Co może być przyczyną ? Wylogowałam i zalogowałam się wczoraj na nowo bo czytałam, że to może pomóc i nic :cry: wie ktoś co z tym zrobić ?

Re: Nie uzyskano dokładnej lokalizacji

#7
kropeczka200 pisze:Próbowałam wykonać zadanie we wtorek w pewnym miejscu i stojąc przed sklepem, łapiąc lokalizacje wyświetlił mi się taki komunikat:
Obrazek


Zasięg pełen, lokalizacja włączona, przesył danych włączony.

Dzisiaj próbowałam zrobić zadanie w innym miejscu i ten sam błąd. Co może być przyczyną ? Wylogowałam i zalogowałam się wczoraj na nowo bo czytałam, że to może pomóc i nic :cry: wie ktoś co z tym zrobić ?


Mi wczoraj (tez wtorek) ok godz 17tej wyświetlił się taki sam komunikat. Probowalam wielokrotnie rozpocząć badanie i nic. A parę ulic dalej w innym sklepie wszystko poszło jak trzeba. Chyba wina aplikacji?

Re: Nie uzyskano dokładnej lokalizacji

#10
Najek pisze:Czasem też mam, że nie może złapać GPSa. Wtedy wyłączam i włączam GPS i po chwili aplikacja już łapie lokalizacje :)


W Twoim przypadku błędem jest to, że telefon łapie lokalizacje z innego miejsca. Po restarcie gpsu na nowo lokalizuje w jakim miejscu się znajdujesz ;)
tomecio
Samsung Galaxy S3
Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości