Castrol - realizacja nieprawidłowa - błąd adresu

#1
Hej, odrzucono mi dzisiaj zrealizowane zadanie Castrol. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją, zadanie zakończyło się poprawnie. Chodzi o hurtownię wielobranżową na Wspólnej 2 w Rzeszowie - w wykazie zadań opisana jest następująco - "Odrzucone - Realizacja nieprawidłowa - błąd adresu". Na mapie wspomnianej hurtownii już nie ma, zniknęła. Inne zadania z tej serii zaliczono jako prawidłowe, a wykonywałem je identycznie. Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Jeśli problem nie zasługuje na osobny temat to z góry przepraszam ;)
qabriel
Samsung Galaxy Core Prime
Android 4.4.4

Re: Castrol - realizacja nieprawidłowa - błąd adresu

#2
A sprawdziłeś czy na pewno na wizytówce, ulotce, którą sfotografowałeś w punkcie jest dokładnie ten sam adres co w aplikacji?

Bo ja już też widziałem w mojej okolicy, że zadanie zniknęło, a potem pojawiło się ponownie. Podjechałem i co - jest punkt sprzedaży z olejami, dokładnie w miejscu pinezki na mapie. Tylko, że adres zupełnie inny, bo właściwy sklep do zbadania jest 100m dalej...
Mógł też być błąd na wizytówce. Też kiedyś poprosiłem o wizytówkę z aktualnymi danymi. A sprzedawca mi mówi, że na wizytówce mają stary/zły adres, a dobry mają na ulotce ;)
Trzeba być czujnym jak surykatka w tych badaniach :lol:

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Castrol - realizacja nieprawidłowa - błąd adresu

#3
Hm, to nawet możliwe, jeśli jeszcze się pojawi to znów się tam przejdę. No to narobiłem niepotrzebnie chłopu smaków na bluzę :D
Więc jeśli błąd nie leży po stronie osoby weryfikującej to temat do kosza.
Ps. Zarabianie z BuzzBee to najprzyjemniejsza praca ever, dotleniam się biegając po mieście, ćwiczę asertywność przy zadaniach i jeszcze mi za to płacicie, dzięki! :P
qabriel
Samsung Galaxy Core Prime
Android 4.4.4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości