Problem z robieniem zdjęć - zadanie testowe.

#1
Witam.
Przejrzałem już poniższe tematy z podobnym problemem. W żadnym z nich nie znalazłem rozwiązania. Piszę nowy temat, ponieważ poprzednie były napisane ok. miesiąc temu, a problem nadal występuje więc pomyślałem, że napisze ponownie :D Problem pojawia się podczas próby zrobienia zdjęcia. Czasami występuje, a czasami nie. Lecz mogę stwierdzić, że dosyć często. Ani razu nie udało mi się wykonać zadania (ok. 5 prób). Po zrobieniu zdjęcia i zaakceptowaniu go, zamiast wrócić do zadania z załadowanym zdjęciem w wyznaczonym polu, to wyrzuca mnie z aplikacji do ekranu głównego telefonu. Gdy wracam do zminimalizowanego BuzzBee, zadanie automatycznie się anuluje. Zrobiłem wszystkie zadania początkowe i na tym ostatnim zostałem.
Zadanie: "Przetestuj swój telefon. Sprawdź, czy polubi się z BuzzBee! :-)".
Błąd podczas zadania: 23:29 - 23:30 22.10.2015 (SS).
Wersja BuzzBee: 0.8.29(beta).
Łącze internetowe: 80mb Orange (WiFi).

Mam nadzieję, że wymieniłem wszystkie istotne w tej sprawie informacje. Jeśli czegoś brakuje, postaram się to uzupełnić.

Pozdrawiam :)
Nick: Patryk8546
Telefon: LG G3s
Android: 5.0.2
Załączniki
Screenshot_2015-10-22-23-30-16.png
Screenshot_2015-10-22-23-30-16.png (253.21 KiB) Przejrzano 5739 razy

Re: Problem z robieniem zdjęć - zadanie testowe.

#2
Wydawało się, że problem ze zdjęciami w aplikacji został wyeliminowany.
Ale dziś była aktualizacja BuzzBee. Może jakiś błąd w najnowszej wersji?
Piszesz, że czytałeś tematy, więc rozumie że próbowałeś się wylogować, zresetować telefon, wyczyścić dane aplikacji i w ostateczności przeinstalowałeś appkę i to wszystko nie pomogło?

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Problem z robieniem zdjęć - zadanie testowe.

#3
Aplikację mam ok. 2/3 tygodni, więc błąd raczej nie jest spowodowany aktualizacją. Tak, próbowałem tych rzeczy i nie pomogło. Próbowałem jeszcze zainstalować apke w starszej wersji ale chyba mi się automatycznie zaktualizowała i to była obecna wersja. Więc tutaj to nawet nie wiem czy tą starszą wersje w ogóle zainstalowałem :D
Nick: Patryk8546
Telefon: LG G3s
Android: 5.0.2

Re: Problem z robieniem zdjęć - zadanie testowe.

#4
Po przeczytaniu twojej informacji z ciekawości zrobiłem test mojego telefonu z nową wersją aplikacji. U mnie działa, jeszcze zadań nie wykonywałam po aktualizacji. Administrator napewno się odezwie. Nowa wersja to 0.8.29. Sprawdzisz jaką wersję masz zainstalowaną pod ikoną" i"
Jarosław Sim...
Huawei, android 10

Re: Problem z robieniem zdjęć - zadanie testowe.

#6
Patryk8546 pisze:Tak jak podałem w temacie, moja wersja aplikacji to 0.8.29(beta). Sprawdzałem dzisiaj aktualizacje i żadnej nie mam. Ani w aplikacji, ani na Sklep Play.

Aktualizacja była wczoraj bodajze ;)
8.29 to aktualna wersja. Siedzę i myślę nad twoim problem i nie wiem...
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości