Lista zadań nie chce się załadować

#1
Od razu mówię, że internet działa mi bardzo dobrze,a lokalizacja jest włączona lecz po prostu zadania nie chcą mi się załadować, czekam chyba z 5 minut i nadal nic, ciągle wyświetla się, że się ładują, ale załadować się nie mogą. Tak samo po zrobieniu zdjęcia aplikacja wyłącza się.
Moja nazwa w aplikacji : balletoevs
Sony Xperia E1
Android 4.4.2

Re: Lista zadań nie chce się załadować

#2
Pobrałeś najnowszą aplikację buzzbee 0.8.23?

@edycja
Jeśli tak spróbuj wyłączyć i włączyć telefon
Zmienić swoją lokalizację
Wyłączyć GPS(nawigacje) i mieć włączony tylko dostęp do internetu
Odczekać chwilę po włączeniu połączenia internetowego(Aplikacje w tle mogą pobierać dane takie jak np google Play)
Wyłącz zbędne uruchomione aplikacje
Wyczyść dane aplikacje BuzzBee

Jeśli wszystkie kroki o których wspomniałem nie pomogą odinstaluj aplikację i pobierz ponownie z oficjalnej strony sklepu google play
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Lista zadań nie chce się załadować

#3
Niestety sam muszę się dopisać do tego wątku ;)

Po aktualizacji aplikacji do 0.8.28 lista zadań nie chcę się zaktualizować. Komunikaty/profil reszta wszystko jest ok. Ale cały czas "Oczekiwanie na listę zadń" Na mapce także jest podana moja lokalizacja. Próbowałem połączenia zarówno wi-fi/3G
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Lista zadań nie chce się załadować

#4
xmarox pisze:Niestety sam muszę się dopisać do tego wątku ;)

Po aktualizacji aplikacji do 0.8.28 lista zadań nie chcę się zaktualizować. Komunikaty/profil reszta wszystko jest ok. Ale cały czas "Oczekiwanie na listę zadń" Na mapce także jest podana moja lokalizacja. Próbowałem połączenia zarówno wi-fi/3G



Dziękuję za informację , już została przekazana programistom.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Lista zadań nie chce się załadować

#5
SkillJane pisze:
xmarox pisze:Niestety sam muszę się dopisać do tego wątku ;)

Po aktualizacji aplikacji do 0.8.28 lista zadań nie chcę się zaktualizować. Komunikaty/profil reszta wszystko jest ok. Ale cały czas "Oczekiwanie na listę zadń" Na mapce także jest podana moja lokalizacja. Próbowałem połączenia zarówno wi-fi/3G



Dziękuję za informację , już została przekazana programistom.

Xmarox otrzymałam odpowiedz, że LG Optimus L3 E400 nie ma oficjalnego wsparcia dla Androida wyższego niż 2.3.
Związku z czym wszelkie problemy są trudne do zdiagnozowania.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości