Test Led - aparat Instrukcja.

#1
Cześć, razem z ekipą BuzzBee szukaliśmy sposobu na pozbycie się migającego ekranu podczas robienia zdjęć.
Udało się nam i dzielimy się z wami tą instrukcją ;)
U mnie zadziało mam nadzieję że u was też ;)

Zdjecia moich ustawień ;)

Tryb aparatu - auto.
Na szczególną uwagę zasługuje
Pomiar punktowy.
Maxellek :twisted:
Użytkownik BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: maxellek
"OnePlus One A 0001" - Android 6.0.1
Załączniki
2015-07-28 16.12.20.png
Numer dwa ;)
2015-07-28 16.12.20.png (76.5 KiB) Przejrzano 5638 razy
2015-07-28 16.12.53.png
Numer jeden.
2015-07-28 16.12.53.png (54 KiB) Przejrzano 5638 razy

Re: Test Led - aparat Instrukcja.

#2
Przed wykonaniem zdjęć w zadaniu, warto wykonać kilka zdjęć próbnych, czy są one czytelne. Może warto zmienić ustawienia aparatu w telefonie na np. tryb nocny, lub dłuższe naświetlenie.
Złej jakości zdjęcia "nieczytelne" będą odrzucane.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Test Led - aparat Instrukcja.

#3
W przypadku mojego telefonu przejscie w aparat z aplikacji obcina niektore mozliwosci ustawien. U mnie pomoglo ustawienie ostrosci na nieskonczonosc oraz rodzaj scenerii na "dokument".

Przy okazji Gliwice, Chorzowska -> brak ekranu, nie wiedziałem jakie zdjęcia wrzucić więc to zostawiłem
Sony Xperia J
Android 4.1.2
nick apka i forum: Adamus

Re: Test Led - aparat Instrukcja.

#4
Adamus pisze:W przypadku mojego telefonu przejscie w aparat z aplikacji obcina niektore mozliwosci ustawien. U mnie pomoglo ustawienie ostrosci na nieskonczonosc oraz rodzaj scenerii na "dokument".

Przy okazji Gliwice, Chorzowska -> brak ekranu, nie wiedziałem jakie zdjęcia wrzucić więc to zostawiłem



Dzięki za informację, gdybyś zrobił zdjęcie że w miejscu którym powinien stać go brak to akceptowalibyśmy Ci zadanie.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Test Led - aparat Instrukcja.

#5
SkillJane pisze:
Adamus pisze:W przypadku mojego telefonu przejscie w aparat z aplikacji obcina niektore mozliwosci ustawien. U mnie pomoglo ustawienie ostrosci na nieskonczonosc oraz rodzaj scenerii na "dokument".

Przy okazji Gliwice, Chorzowska -> brak ekranu, nie wiedziałem jakie zdjęcia wrzucić więc to zostawiłem



Dzięki za informację, gdybyś zrobił zdjęcie że w miejscu którym powinien stać go brak to akceptowalibyśmy Ci zadanie.


Ok następnym razem tak to wykonam, teraz nie chciałem ryzykować anulacji :)
Sony Xperia J
Android 4.1.2
nick apka i forum: Adamus

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości