Re: Nie kończy zadania - rozwiązanie?

#21
Też miałem dziś problemy, podczas wykonywania zadania z "kawą", po zrobieniu zdjęcia całego regały, pojawia się biały ekran z możliwością powrotu na początek zadania i sytuacja się powtarza. Pomaga restart aplikacji i złapanie fixa na zewnątrz sklepu. Nie będę wchodził do sklepu po kilka razy i robił zdjęcia bo pomyślą że coś nie tak ze mną :)
MOTO G
Andek 5.1

Re: Nie kończy zadania - rozwiązanie?

#25
Na początku zadania z kawami też miałem jakiś problem - pisało, że nieudane wysłanie zadania.
Potem, że nie można wysłać, bo już zrealizowane. I w końcu okazało się, że zadanie szczęśliwie dotarło do centrali...

Aplikacja jest cały czas w fazie testów - beta. Niestety ilość różnych smartfonów, opartych na różnych wersjach systemu i nieskończona kombinacja dodatkowych aplikacji zainstalowanych na poszczególnych smartfonach, nie ułatwia zadania stworzenia aplikacji działającej zawsze idealnie.
Ale widać, że pszczółki programistki pracują intensywnie :)

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Nie kończy zadania - rozwiązanie?

#26
Ja mam problem z ekranami ledowymi.. nie wyświetla zdjęć a jak jest juz ok i chce wysłać zadanie to wyskakuje komunikat że "należy wypełnić wszystkie pola oznaczone wykrzyknikiem"
A przecież wszystko jest wypełnione.. Takie przypadki miałem tylko w zadaniach z ledami :/
ALPHA Android 4.4

Re: Nie kończy zadania - rozwiązanie?

#27
damal168 pisze:No nie. 30 minut zmarnowane, nie dało się wysłać zadania z kawą. Zrobiłem wszystkie zdjęcia ponad 10, przy wysyłaniu zadania komunikat: wystąpił błąd, przepraszamy. I wywalilo na główny panel. Szkoda.


Kluczowe jest chyba to 30min. Mnie też wczoraj nie poszło zadanie z kawą po przekroczeniu pół godziny. Przez chwilę wyświetliła się plansza, że czas wykonania upłynął, chociaż zegar w aplikacji pokazywał, że mam jeszcze 28 min. Coś jest nie tak z tym odliczaniem czasu...
Grzegorz
SGS+ and.4.1.2(CyanogenMod10)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości