Wysyłanie realizacji zadania

#1
Witam, zrealizowałem dzisiaj parę zadań na terenie Poznania w tym "Zwierciadło" :). Podczas dwóch ostatnich zadań męczyłem się parę minut z wysłaniem zadania. Klikając TAK na " Czy na pewno chcesz wysłać zadanie" nic się nie dzieło, musiałem powtórzyć czynność chyba ze 100 razy. Na koniec aplikacja samoczynnie się zamyka, a włączając ją ponownie jest zaznaczone że zadanie czeka na weryfikację. Czasami również wyskakuje biały napis w czarnym prostokącie u dołu ekranu "Wystąpił błąd, przepraszamy". Mam nadzieje że zadania, które czekają na weryfikacje zostały dostarczone do Was i zostaną zaliczone. :)
Pozdrawiam
Huawei Honor X4
Android 4.4.2

Re: Wysyłanie realizacji zadania

#3
Internet miałem na 100%, ale zadania zostały właśnie zweryfikowane pozytywnie, dzięki :)
Ale błąd techniczny nadal istnieje, "wystąpił problem, przepraszamy" i aplikacja się wyłącza. Ale już za drugim uruchomieniem działa poprawnie, nie wiem może z telefonem coś mi się stało.
Huawei Honor X4
Android 4.4.2

Re: Wysyłanie realizacji zadania

#4
Przy zadaniu z wafelkiem i kawą zgromadzilem fajną bazę danych, bo produkty byly wszystkie - pomimo wielokrotnego kliknięcia Tak po.ostatnim pytaniu "czy na pewno chcesz wysłać (...)", aplikacja na chwile wyświetlala animacje ladowania i to tyle.
Połączenie z internetem sprwdzone, blokady sprawdzone, szybkie usunięcie wszystkich dużych plikow z telefonu wykonane.

Niestety zadanie zostało określone jako 'koniec czasu '

Troszkę szkoda :)
Czy ktoś poza mną nadal napotyka ten problem?
Nazwa użytkownika w aplikacji: Omb Ochrona
Sony Xperia L, Android 4.2.2.

Re: Wysyłanie realizacji zadania

#5
Miałem identyczną sytuację. Wydaje mi się, że problem występuje przy zadaniach gdzie wymagane jest wiele zdjęć. Przy zadaniu z lodami nie ma podobnego problemu, natomiast przy zadaniach "wielozdjęciowych" zawsze były jakieś komplikacje...
Samsung Galaxy S Advance GT-I9070

Android 4.1.2

Wersja Buzzbee: 0.8.03

Re: Wysyłanie realizacji zadania

#7
Ja na najnowszej wersji nie napotkałem żadnych problemów... W sumie to dobrze by było aby po każdej aktualizacji użytkownik otrzymał do wykonania zadanie, które było jakiś czas temu i polegało na wykonaniu jak największej ilości zdjęć. Z pewnością byłby to dobry wyznacznik stabilności aplikacji na różnych urządzeniach.
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Wysyłanie realizacji zadania

#9
Pojawiło się nowe zadanie dla pasjonatów zdjęć ;)
Cykaj i pstrykaj, czyli testujemy aplikację i jej stabilność przy wykonaniu jak największej ilości zdjęć.
Jeśli wystąpi jakiś problem opisz go nam dokładnie na info@buzzbee.pl
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Wysyłanie realizacji zadania

#10
Omb Ochrona pisze:aplikacja na chwile wyświetlala animacje ladowania i to tyle.
Czy ktoś poza mną nadal napotyka ten problem?


Mnie to też dopadło. Właśnie siedziałem i czyściłem telefon ze zbędnych plików, wyczyściłem pamięć aparatu i aplikacji.
Resetowałem, wylogowywałem się z aplikacji, a i tak wysyłanie zadań działa losowo.
Już nie wiem co to może być.
Co u Was pomogło? Znaleźliście konkretną przyczynę?

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości