Re: Instrukcja

#2
Witaj, po naszej stronie jest ok, ale napisz nam więcej szczegółów, tzn jaki masz tel, wersję androida i najlepiej screen pustego pola, oraz mail na buzzbee, podeślij na priv na FB lub na info@buzzbee.pl
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Instrukcja

#3
Też to zauważyłem jakiś czas temu.
Szczegóły w podpisie.
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20161217/fd4fa7c4d55e45913da19e859de8299f.jpg[/img]

Wysłane z mojego smartfona myPhone Luna z Androidem 4.4.2 przy użyciu Tapatalka.

Re: Instrukcja

#4
Z wymienionych aplikacji żadna się nie sprawdza :
Roamler - trzeba podawać PESEL, mają same zadania za punkty, w ciągu miesiąca od kiedy mam aplikacje pojawiło się jedno zadanie za 5zł - dno dna / mój zarobek w miesiąc = 5zł..
TakeTask - zadania płatne średnio raz na tydzień/ dwa, za kwoty 7-10 zł, całkiem nie byłoby takie złe jakby nie irytujący system rezerwacji zadań/ mój zarobek w miesiąc = około 50zł.
TopMission - niewiele misji, zadania za około 15 zł jak się pojawią ale częstość ich pojawiania daje wiele do życzenia - zarobek mój - 20 zł
StreetSpotr- całkiem nieźle, za zadania bardzo wysokie kwoty nieraz zadania za 50 zł (np w Mcdonaldach) po wykonaniu zadań dostępnych w mieście raczej nic nie ma- zarobek mój około 80 zł
No i Tutaj BuzzBee - zdecydowanie najlepsza aplikacja na której można zarobić - nie opisuje jej bo każdy zna - zarobek w miesiąc - ok. 600zł

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości