Zmiany w ulu - Przeczytaj!

#1
Drogie Pszczółki,
Zmiany, zmiany, zmiany!
Z wielką radością informujemy, że nasz Ul, po 6 latach wspólnych badań tylko w Polsce, poszerza swoje granice i dołącza do grupy TransPerfect – międzynarodowej firmy działającej w branży tłumaczeniowej, lokalizacyjnej, a od pewnego czasu także intensywnie rozwijającej operacje w zakresie pozyskiwania i obróbki danych na potrzeby sztucznej inteligencji.

Co to dla nas oznacza? Możliwość badań na całym świecie! To jak rozwinięcie skrzydeł! Gdziekolwiek jesteście, będziecie mogli spodziewać się badań
w aplikacji😊. Cieszymy się bardzo na rozwój aplikacji (a Wy – mamy nadzieję - wraz z nami) i większej możliwości zarobku!
Pss… ale nie martwcie się, cały zespół BuzzBee stał się częścią grupy TransPerfect i nadal jako support będziemy Was wspierać krok po kroczku😊
W ulu siła! Teraz to często powtarzane przez nas zdanie staje się jeszcze prawdziwsze!

Co się zmieni w aplikacji?
Najpierw niewiele, bo jeszcze czeka nas sporo pracy z integracją BuzzBee z systemami TransPerfect. Ale od pewnego czasu pracujemy już nad nową, ulepszoną wersją BuzzBee. Jak tylko będziemy gotowi, to ją Wam udostępnimy.
Docelowo będziemy w całości przenosić się do nowej aplikacji, która będzie już działała pod auspicjami TransPerfect. Ale o szczegółach będziemy Was informować. Tymczasem wszystko zostaje po staremu!
TransPerfect Skilltelligence.png
TransPerfect Skilltelligence.png (38.02 KiB) Przejrzano 8603 razy
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości