Re: Rozliczanie działalności w BuzzBee z US

#3
dagi88 pisze:Tak na logikę, podpisałes jakąś umowę z buzzbee? Nie :) dlatego też swoje wynagrodzenie traktuj jako nagrodę od której buzzbee odprowadza już podatek :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Współpracuję też z inną firmą, z którą nie podpisywałem umowy, a jednak przesyłają mi PIT i uwzględniam te dochody w corocznym zeznaniu podatkowym. Ale skoro nie muszę się w BuzzBee tym zajmować to dobrze :) Pozdrowionka! ;)
Login: jaczaq
Sony Xperia Z1
Android 5.1.1

Re: RE: Re: Rozliczanie działalności w BuzzBee z US

#5
jaczaq pisze:[quote="dagi88"]Tak na logikę, podpisałes jakąś umowę z buzzbee? Nie :) dlatego też swoje wynagrodzenie traktuj jako nagrodę od której buzzbee odprowadza już podatek :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Współpracuję też z inną firmą, z którą nie podpisywałem umowy, a jednak przesyłają mi PIT i uwzględniam te dochody w corocznym zeznaniu podatkowym. Ale skoro nie muszę się w BuzzBee tym zajmować to dobrze :) Pozdrowionka! ;)[/quote]
He? Pit bez podpisania jakiejkolwiek umowy? Ciekawe :) ale ok, może się nie znam ;)
Zastanawia mnie tylko fakt, że nie wiążąc się umowa z firmą X , podajesz im takie dane jak nr pesel/nip adres zameldowania etc? Całkiem nieźle.

Pozdrawiam:)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości