Ujemne punkty rankingowe - co to i dlaczego?

#1
Po niedawnej aktualizacji systemu (15 marca 2016), w Twoich punktach rankingowych mogła się pojawić inna niż dotąd liczba punktów lub nawet liczba ujemna.

Dlaczego?

Dotąd na ekranie z Pozycją wyświetlana była tylko suma punktów doświadczenia zdobytych w dotychczas wykonanych zadaniach. Obecnie w rankingu wykorzystujemy bardziej złożoną punktację biorącą pod uwagę takie czynniki jak zdobyte punkty, liczbę wykonanych zadań ale także (na minus) liczbę odrzuconych zadań. Każde odrzucenie kosztuje 5 tys punktów rankingowych, więc może się zdarzyć, że w rankingu pojawią się ujemne punkty ...
W razie gdyby w dniu dzisiejszym - tj. 16 marca system nie pozwalał wykonać zadań (gdy ma się ujemne punkty) to wystarczy przelogować się w aplikacji żeby została wgrana aktualizacja pozwalająca wykonywać zadania.

Pozycja.png
Pozycja.png (178.69 KiB) Przejrzano 16017 razy


Powodzenia w dobrej realizacji zadań!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: Ujemne punkty rankingowe - co to i dlaczego?

#7
Dobra, spróbuje jeszcze raz :D

Punkty są liczone tylko i wyłącznie za 60 dni. To co miałeś wcześniej znika, przepada, nie jest zupełnie brane pod uwagę.

Przykład: zdobyłeś 1000 punktów, potem przez 60 dni nie robisz nic. W 61-szym dniu zdobyte punkty przestają się liczyć i masz na koncie 0. Kumasz teraz? :)
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości