Re: PayPal

#2
Ile zarobisz tyle przepłacasz sobie na paypal ;) Prowizje bierze na siebie Skilltelligence
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: PayPal

#5
kmar21 pisze:Czyli nie odzyskuje się prowizji w takim razie?


Tak ja Ci mogę potwierdzić :) 3 dni temu jakoś 25 zł przelałem i tyle samo dostałem na konto PayPal :)

Pozdrawiam,
Kuba
Obrazek

Re: PayPal

#7
"Zgłaszaliśmy PayPal kwestię pobierania od Pszczółek prowizji. Twierdzą, że to poprawili.
Zgłaszaj na maila info@buzzbee.pl razem ze screenem PayPal pokazującym czy pobrali od Ciebie prowizję.
Dzieki!
Pozdrowienia"


Taką wiadomość otrzymałem od administratora :)
Huawei Honor X4
Android 4.4.2

Re: PayPal

#8
Pozwólcie, że podczepię się pod temat. W BuzzBee bawie się od wczoraj i mam już jakieś pieniążki zarobione, lecz nie posiadam konta PayPal. Czy mogę je utworzyć dopiero wtedy, gdy zostanie nagromadzona większa liczba środków w aplikacji BuzzBee?
Login: jaczaq
Sony Xperia Z1
Android 5.1.1

Re: PayPal

#9
Samo założenie konta PayPal jest darmowe i możesz to zrobić w każdej chwili, przy czym PayPal na chwilę obecną jest jedyną metodą wypłacania zgromadzonych środków, więc i tak Ciebie to nie minie :) Pamiętaj, że od momentu założenia konta w PayPalu, powiązaniu z nim swojego rachunku bankowego, wykonaniu przelewu z BuzzBee, a następnie przelewu z PayPala na Twoje konto bankowe potrzeba kilku dni zanim pieniądze fizycznie będą u Ciebie w ręce :)

Kasa z aplikacji BuzzBee w żaden sposób Ci nie ucieknie, nie zniknie, więc nie musisz się martwić ;)
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Re: PayPal

#10
Nie ma problemu, tak więc poczekam aż nagromadzi się większa sumka w aplikacji i wtedy podziałam z kontem. Dzięki za odpowiedź :D
Login: jaczaq
Sony Xperia Z1
Android 5.1.1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości