Prosta instrukcja obsługi BuzzBee

#1
Tworzyliśmy BuzzBee tak aby była możliwie jak najbardziej przyjazna i intuicyjna w użytkowaniu.

Jednak na wszelki wypadek poniżej zamieszczamy kilka prostych wskazówek:
  1. Aby pobrać aplikację BuzzBee trzeba posiadać smartfona z androidem min. 4.0
  2. Podstawowy widok to mapa z najbliższymi zadaniami terenowymi i lista tych zadań poniżej mapy. Listę można rozszerzyć na większą część ekranu i z powrotem schować klikając na pasek dzielący mapę i listę.
  3. Na górze ekranu znajduje się kilka przycisków: - przejście do menu aplikacji; lista wiadomości i odświeżanie listy zadań.
  4. Lista zadań domyślnie sortowana jest wg klucza - najpierw zadania nie przypisane do konkretnego miejsca a potem najbliższe zadania miejscowe, ze wskazanym adresem realizacji. Zadania miejscowe (z zadanymi adresami) po kliknięciu pokazują listę dostępnych adresów od najbliższego.
  5. W rejestracji nie wymagamy żadnych danych osobowych poza płcią, zajęciem i wiekiem. Po rejestracji każdy użytkownik BuzzBee jest poproszony o wypełnienie ankiety i wykonanie kilku zadań testowych zanim będzie mógł przystąpić do realizacji zadań bardziej zaawansowanych.
  6. Żeby zrealizować zadanie można kliknąć na mapie marker lub wybrać go z listy. Spowoduje to pojawienie się na ekranie skrótowego opisu zadania oraz innych informacji dodatkowych z możliwością przeglądnięcia całego zadania o potem rozpoczęcia realizacji zadania.
  7. Zadania z akceptacją wyników staramy się weryfikować jak najszybciej można. W praktyce, w dni robocze w godzinach 9 do 17 można spodziewać się akceptacji w ciągu max 1h. W dni wolne od pracy akceptacje mogą się nie odbywać.
  8. Za poprawnie zrealizowane zadanie dostaniesz punkty doświadczenia oraz stosowne dla danego zadania wynagrodzenie.
  9. Wypłaty realizowane są przez PayPal - aplikacja wymaga podania maila skojarzonego z kontem PayPal i potwierdzenia wypłaty przez podanie hasła BuzzBee. Jeżeli nie masz konta PayPal to podaj konto email, dla którego ma ono zostać założone i poczekaj na mail od PayPal z zaproszeniem (sprawdzaj spam).
  10. Więcej pytań i odpowiedzi na naszym forum, Jeżeli jakieś pytanie nie ma odpowiedzi to możesz napisać do nas na info@buzzbee.pl podając wszystkie informacje związane z problemem.
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości