Kolejne kroki rozwoju - PRZECZYTAJ

#1
Drogie Pszczółki,

Jak już dobrze wiecie, w maju ubiegłego roku nasz Ul poszerzył swoje granice i dołączył do grupy TransPerfect, a konkretnie do części zwanej DataForce – międzynarodowej firmy działającej w branży tłumaczeniowej, a od pewnego czasu także intensywnie rozwijającej operacje w zakresie pozyskiwania i obróbki danych na potrzeby sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz pozyskiwania różnych danych w skali globalnej. Nasze doświadczenia w zakresie zbierania danych z różnych placówek zainspirowały nasze obecne szefostwo do zaoferowania tych usług klientom w Polsce, a także na świecie.

Powoli zbliża się czas kolejnych kroków, zmian na lepsze!

Na początek wyjdzie aktualizacja aplikacji BuzzBee, ale już w nowych barwach, czyli pod marką DataForce. Jest ona napisana od nowa i mamy nadzieję, że przyniesie większą stabilność oraz kilka ulepszeń. Tak, wiemy, jak bardzo na nie czekacie – my również😊.

Przy tej okazji zaprosimy część z Was do testowania tej nowej wersji aplikacji (zasady naboru chętnych jeszcze zaproponujemy).

Na tym oczywiście nie koniec!

Niezależnie od powyższych usprawnień naszej poczciwej BuzzBee, będziemy stopniowo przechodzić do międzynarodowych struktur, ściślej do aplikacji DataForce Contribute, która jest własnym rozwiązaniem DataForce. Na razie trwa dodawanie różnych funkcji pochodzących z BuzzBee do tej właśnie aplikacji. Kiedy proces się zakończy otworzy to dla Was możliwość uczestniczenia w nowych rodzajach ogólnoświatowych zadań! To jak rozwinięcie pszczelich skrzydeł! :-) Gdziekolwiek jesteście, będziecie mogli spodziewać się badań w aplikacji, także na egzotycznych wakacjach w ciepłych krajach😊. To będą nie tylko badania w terenie, ale i zadania polegające między innymi na dostarczaniu materiałów foto, audio i video na potrzeby szkolenia sztucznej inteligencji. Charakterystyka badań jest naprawdę różnorodna i liczymy, że znacznie zwiększy się także ich dostępność.

Wszystko to wymaga wiele pracy - prosimy więc o jeszcze troszkę cierpliwości, jeszcze chwila i wkroczymy w nowy wymiar zarabiania!

DF.jpg
DF.jpg (11.23 KiB) Przejrzano 19072 razy
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości