Praca dzięki… zabawie? Przeczytaj, zanim dopadnie Cię game over!

Grywalizacja coraz częściej wykorzystywana jest przy kampaniach marketingowych – jako sposób na kreatywne i ciekawe spędzanie czasu. Jak się jednak okazuje: nie musi wiązać się tylko z działaniami promocyjnymi.

Jak zarabiać w Internecie? Nietypowo! Grywalizacja – czyli wykonywanie kolejnych zadań, które przybliżają do celu, a jednocześnie wprowadzają w to element gry, rozrywki i zabawy – to ciekawa alternatywa na rynku pracy.

Pora na wyzwania
Młodzi ludzie chętniej angażują się w ciekawe i interesujące zadania, które są jasno i klarownie określone i za którymi kryje się znany wcześniej cel. Pójdź we wskazane miejsce, zrób umówioną liczbę zdjęć, odbierz obiecane wynagrodzenie – korzystając z BuzzBee, można poczuć się trochę jak w RPG, w którym wykonujemy kolejne questy. A skoro o questach mowa…

Level up!
Żaden bohater w grach fantasy nie przejdzie do kolejnych etapów, jeśli nie będzie rozwijał swojej postaci. Otrzymujemy kolejne skille = rozwijamy swoją postać = wchodzimy na wyższe levele. Co to oznacza w życiu prywatnym, chyba każdy jest w stanie potwierdzić: na przykład to, jak doświadczenie zawodowe wpływa na naszą pracę. Jak zarabiać na aplikacjach Android, iOS czy Windows – takich jak na przykład BuzzBee? Jeśli wykonujemy konkretne zadania i robimy ich więcej, lepiej, szybciej, efektywnej – następne, które otrzymujemy, będą ciekawsze, bardziej dochodowe, interesujące. Opłaca się robić więcej i lepiej – im więcej zrobimy za standardową stawkę, tym w przyszłości otrzymamy więcej za standardową pracę!

Pszczoła w BuzzBee nigdy nie jest sama – razem można więcej!
Coraz chętniej gramy w gry, w których dana postać to nie bot sterowany przez komputer, ale rzeczywisty człowiek, z którym wchodzimy w interakcję. Ponadto, grając razem: można osiągnąć więcej. Niekoniecznie chodzi tutaj o wspólne zdobywanie punktów, ale o wsparcie i motywację – jak najbardziej. Czy jest ktoś, kto zrozumie nas lepiej niż drugi gracz?

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Polityka prywatności

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

Pobierz BuzzBee z Google Play