Audyt pieluch w wybranych Biedronkach- wystartował!

W tym zadaniu sprawdzamy jakie pieluchy dostępne są w odwiedzanej Biedronce oraz robimy wyraźne zdjęcia ekspozycji w dziale dla dzieci i odpowiadamy na proste pytania.

SPORO ZDJĘĆ DO WYKONANIA
- na wszelki wypadek zrestartuj telefon aby uwolnić jak najwięcej pamięci operacyjnej.

UWAGA: automat czyta produkty ze zdjęć, brak jakości i poprawność zdjęć jest równoznaczne z odrzuceniem.

Płacimy nawet 18 zł
Możliwość rezerwacji zadania
Brak limitu na Pszczołę

kryteria oceny prawidłowości zadania:
- staranne odpowiedzi na wszystkie pytania,
- uważne czytanie pytań i unikanie sprzecznych odpowiedzi,
- wszystkie zdjęcia staranne i ostre,
- jeżeli w zadaniu jest więcej zdjęć - to muszą one być różne (różne ujęcia),
- przy brakach poszukiwanych elementów - poszczególne zdjęcia muszą być wykonane z różnych miejsc (pokazujemy jak największy obszar),
- sprawdź godziny pracy placówki. Nie możemy przyjąć realizacji z placówek, które nie są w danym momencie otwarte.

SZCZEGÓŁY BADANIA

MAPKA REALIZACJI

Powodzenia!
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Audyt pieluch w wybranych Biedronkach- wystartował!

Błędny adres zadania!!!
Przejeżdżałem 30 czerwca przez Kostrzyn Wielkopolski. Pojechałem więc zaliczyć zadanie Audyt pieluch w Biedronce. Ku mojemu zdziwieniu pod adresem podanym w zadaniu Biedronka #114 tj.: Kostrzyn ul. Żniwna 5 znajduję się Magazyn sieci Biedronka A nie sklep. Dlatego tego też widząc błąd aplikacji, podjechałem do najbliższej Biedronki w Kostrzynie Wielkopolskim na ul. Wrzesińską 5. Jednakże tam nie było mi dane wykonać zadania na zbyt dużą odległość od domniemanego adresu zadania Straciłem trochę czasu i paliwa. Trochę szkoda

Re: Audyt pieluch w wybranych Biedronkach- wystartował!

Dolmax pisze:Błędny adres zadania!!!
Przejeżdżałem 30 czerwca przez Kostrzyn Wielkopolski. Pojechałem więc zaliczyć zadanie Audyt pieluch w Biedronce. Ku mojemu zdziwieniu pod adresem podanym w zadaniu Biedronka #114 tj.: Kostrzyn ul. Żniwna 5 znajduję się Magazyn sieci Biedronka A nie sklep. Dlatego tego też widząc błąd aplikacji, podjechałem do najbliższej Biedronki w Kostrzynie Wielkopolskim na ul. Wrzesińską 5. Jednakże tam nie było mi dane wykonać zadania na zbyt dużą odległość od domniemanego adresu zadania Straciłem trochę czasu i paliwa. Trochę szkoda

Witaj, w każdej instrukcji zawsze prosimy by samemu przed ruszeniem w teren sprawdzić poprawność adresu, otrzymując kilkaset adresów od klienta ( kilka badań w trakcie) nie jesteśmy w stanie sprawdzić poprawności wszystkich.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3