Badanie w Delikatesach Centrum

Już 5 lipca startujemy z badaniem w Delikatesach Centrum

Twoim zadaniem będzie odwiedzenie Delikatesów Centrum i sprawdzenie czy są tam widoczne plakaty, banery i inne materiały promocyjne opisane w zadaniu oraz wykonanie kilku zdjęć.
UWAGA 1 -  Jeżeli położenie znacznika jest błędne bądź masz problemy z lokalizacją, zgłoś nam na priv FB lub na info@buzzbee.pl będziemy poprawiać na bieżąco.
UWAGA 2 - Przygotowaliśmy też specjalnie dla Ciebie upoważnienie do wykonywania tego zadania i robienia zdjęć - możesz je wykorzystać, gdyby ktoś pytał co robisz. :-)

Płacimy nawet 13 zł
Brak limitu na Pszczołę
Możliwość rezerwacji badania

Uwaga - zapoznaj się z tym, jakie są kryteria oceny prawidłowości zadania:
1. staranne odpowiedzi na wszystkie pytania,
2. uważne czytanie pytań i unikanie sprzecznych odpowiedzi,
3. wszystkie zdjęcia staranne i ostre,
4. przy brakach poszukiwanych elementów - poszczególne zdjęcia muszą być wykonane z różnych miejsc (pokazujemy jak największy obszar).

SZCZEGÓŁY BADANIA

MAPKA REALIZACJI
Prosimy o weryfikację pinów na mapie przed wybraniem się na realizację badań.

Powodzenia!
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Badanie w Delikatesach Centrum

4ndriu pisze:JPG
https://panel.skilltelligence.pl/upload ... uzzBee.jpg

PDF
https://my.pcloud.com/publink/show?code ... dGw7AsEVyX

to wygląda jakby buzzbee upoważniało sama siebie plus podpis specjalisty marketingu ?

No właśnie trochę śmiesznie to pozwolenie jest napisane, ale kierownicy/pracownicy sklepu wiedzą co i jak, i będą wiedzieli kim jest podpisana pani na dokumencie, a co najmniej powinni wiedzieć :)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Badanie w Delikatesach Centrum

Jakoś dziwnie ta mapka realizacji działa tym razem. Rozumie, że jest dużo punktów, ale kiedyś ładowała się szybciej - chyba nie zdążyli zbudować aż tylu Delikatesów Centrum od ostatniego badania ;)
Ale nie to jest problemem - nie wiedzieć dlaczego na urządzeniach z Androidem, na tablecie i smartfonie mapka zawsze wyświetla wszystkie punkty jako zielone pinezki...
Specjalnie brałem tablet w trasę, żeby wiedzieć skąd nadlatują inne pszczółki, ale nie pojawiały mi się czerwone znaczniki... Ciągle wszystko zielone.
Teraz po powrocie sprawdziłem na komputerze i mapka działa na nim normalnie wskazując zrealizowane sklepy. Dziwne. Ktoś też się z tym spotkał, czy to znowu tylko u mnie takie kłopoty?
Druga sprawa - po zarezerwowaniu zadania i podjechaniu pod badana lokalizację przychodzi powiadomienie, że jestem blisko sklepu. Po kliknięciu w realizuj informacja, ze jestem poza zasięgiem zadania. Trzeba było resetować aplikację, a ona w międzyczasie wysyłała kolejne powiadomienia, ze jestem blisko zadania. Trochę irytujący ten błąd, który wystąpił na moim sprzęcie :D

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: RE: Re: Badanie w Delikatesach Centrum

Rychu pisze:Jakoś dziwnie ta mapka realizacji działa tym razem. Rozumie, że jest dużo punktów, ale kiedyś ładowała się szybciej - chyba nie zdążyli zbudować aż tylu Delikatesów Centrum od ostatniego badania ;)
Ale nie to jest problemem - nie wiedzieć dlaczego na urządzeniach z Androidem, na tablecie i smartfonie mapka zawsze wyświetla wszystkie punkty jako zielone pinezki...
Specjalnie brałem tablet w trasę, żeby wiedzieć skąd nadlatują inne pszczółki, ale nie pojawiały mi się czerwone znaczniki... Ciągle wszystko zielone.
Teraz po powrocie sprawdziłem na komputerze i mapka działa na nim normalnie wskazując zrealizowane sklepy. Dziwne. Ktoś też się z tym spotkał, czy to znowu tylko u mnie takie kłopoty?
Druga sprawa - po zarezerwowaniu zadania i podjechaniu pod badana lokalizację przychodzi powiadomienie, że jestem blisko sklepu. Po kliknięciu w realizuj informacja, ze jestem poza zasięgiem zadania. Trzeba było resetować aplikację, a ona w międzyczasie wysyłała kolejne powiadomienia, ze jestem blisko zadania. Trochę irytujący ten błąd, który wystąpił na moim sprzęcie :D
Mnie też zaskoczyła długość ładowania mapki realizacji, ale na całe moje szczęście, po moich śladach nikt nie podążał ;) I udało się zrobić 48/49 punktow ^_^
Natomiast powiadomienie o dostępności nieopodal badania , zaczęło mi się włączać ok 13 , i wtedy też czasem wyskakiwal mi komunikat , że jestem zbyt daleko od punktu. Na szczęście, wystarczyło tylko wymusić zamknięcie wszystkich aplikacji , i można było rozpocząć badanie.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka