Odwiedź Delikatesy Centrum i sprawdź obecność kilku rodzajów materiałów promocyjnych - start 15 marca godz. 6:00!

Twoim zadaniem jest odwiedzenie Delikatesów Centrum i sprawdzenie czy są tam widoczne plakaty, ulotki i inne materiały promocyjne opisane w następnych krokach zadania oraz wykonanie kilku zdjęć.

UWAGA - Jeżeli położenie znacznika jest błędne bądź masz problemy z lokalizacją, zgłoś nam na priv FB lub na info@buzzbee.pl będziemy poprawiać na bieżąco.

Zadanie z POZWOLENIEM!
Płacimy 12 zł
Brak limitu na Pszczołę
Możliwość rezerwacji zadania

Kryteria oceny prawidłowości zadania:
- staranne odpowiedzi na wszystkie pytania,
- uważne czytanie pytań i unikanie sprzecznych odpowiedzi,
- wszystkie zdjęcia staranne i ostre,
- przy brakach poszukiwanych elementów - poszczególne zdjęcia muszą być wykonane z różnych miejsc (pokazujemy jak największy obszar).

SZCZEGÓŁY ZADANIA

MAPKA REALIZACJI

baner_2x1m.jpg
baner_2x1m.jpg (88.89 KiB) Przejrzano 301 razy

expo_du_y.jpg
expo_du_y.jpg (65.07 KiB) Przejrzano 301 razy

expo_ma_y.jpg
expo_ma_y.jpg (107.49 KiB) Przejrzano 301 razy

Powodzenia!
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Odwiedź Delikatesy Centrum i sprawdź obecność kilku rodzajów materiałów promocyjnych - start 15 marca godz. 6:00!

Dziękuję pszczółkom z ula z dzisiejszą sprawną współpracę przy moim ulubionym zadaniu :)
Przed wyjazdem sprawdziłem mapkę i coś się nie zgadza. Znacznik wylądował w złej wiosce, mimo że na mapie udostępnionej przed badaniem był w dobrym miejscu... Dziwne, ale zostało to szybciutko naprawione :)
Trzecie Delikatesy i już widzę, że ekspedientka zwróciła na mnie uwagę jak fotografowałem wejście. Potem zwiała z kasy i poszła na zaplecze. Jak czekałem aż kolejka do kasy odsłoni mi ekspozytor, to się pojawiła z panią kierownik ;) Na szczęście kierowniczka miła, zapytała grzecznie dlaczego robię im zdjęcia. To pokazałem pismo, zerknęła i powiedziała, a kontrola, to OK :D Fajnie jak jest upoważnienie, bo dodaje pewności siebie i spokoju. A i zadanie można wykonać lepiej, bo nie kryjąc się zbytnio przy fotografowaniu, to można dokładniej sklep sprawdzić, żeby jakiegoś plakatu nie przeoczyć :)
PS: W ostatnim badanym sklepie był tylko ekspozytor, to zapytałem czy mają gdzieś plakat, bo mogłem przeoczyć. Zawołali kierowniczkę, która zaczęła się tłumaczyć dlaczego nie ma plakatu, a także baneru. Do wieszania plakatu oddelegowali jedną pracownicę, którą przy okazji chcieli wyswatać ze mną :D Ach te sklepy na wioskach, czasem się trafiają ciekawe akcje :lol:

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0