Szybki zwiad w aptece - kilka produktów!

Uwaga uwaga!!! Na tę chwilę zawieszamy zwiad w aptece na 1 dzień!!! Farmaceuci zgłaszali problemy z audytorami i żeby obu stronom ułatwić współpracę opublikujemy jutro instrukcję zachowania po wejściu do apteki :) Prosimy o cierpliwość i zapoznanie się jutro ze szczegółami instrukcji!
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Szybki zwiad w aptece - kilka produktów!

INSTRUKCJA dla Pszczółek, które chcą ruszyć na apteczny zwiad!!!
Aby wykonać badanie w aptece musisz koniecznie:
1. Przedstawić się
2. Poinformować personel apteki, że pracujesz dla firmy Skilltelligence na zlecenie Johnson&Johnson
3. Możesz wykonać dokumentację zdjęciową wyłącznie ekspozycji Johnson&Johnson, czyli produktów wymienionych w aplikacji
4. A na koniec musisz pokazać wykonaną pracę farmaceucie.

Bez wykorzystania instrukcji prosimy o nie wykonywanie badania!!!
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Wcale mnie nie dziwi ta decyzja.
Jak przeczytałem treść zadania - na początku: idź do apteki jako tajemniczy klient, a potem fotografuj wszystko i wszędzie z półkami za farmaceutą włącznie... WTF?
Myślałem, że Wasze badania będą ewoluowały w stronę jakiejś profesjonalizacji, może identyfikatorów dla najlepszych pszczół, ale widzę, że to coraz większa partyzantka się robi z wymaganiem mnóstwa zdjęć w coraz dziwniejszych miejscach.
Kiedyś robiło się foty produktów i wejścia, potem całe półki i wejścia, a teraz zadania z fotami wnętrza sklepu zaraz w wejściu... No litości, przecież tak zaraz się zwraca uwagę personelu, bo przy wejściu są przeważnie kasy, a wytłumaczenie fotografowania wnętrza sklepu w przekonujący sposób łatwe nie jest.
Ja czekam na jakieś normalne zadania i na razie daję sobie spokój, bo obecnie to są zadania dla przedstawicieli handlowych, farmaceutycznych itp., którzy się mogą legalnie szwędać po sklepie i nikt ich za złodziei nie bierze.

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Nic dodać nic ująć. 3 apteki zrobiłem oficjalnie , przy wejściu poprosiłem o zgodę i Kierowniczka apteki się zgodziła. W czwartej już nie było tak wesoło , ale jakbym robił to po kryjomu to i Policja mogła by się pojawic.Ich regulamin zabrania robienia zdjęć osobom postronnym

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Dalej mam wrażenie, że to zadanie zawiera sprzeczne polecenia. Na początku informacja, że można fotografować tylko produkty J&J, a potem, w przypadku braku produktu badanego, trzeba zrobić zdjęcie półki z produktami danej kategorii.... Przecież na półce będą produkty innych firm, więc nie można ich fotografować. A jak zdjęcia się nie zrobi, to realizacja zostanie odrzucona. No super.

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0