Re: Nie kończy zadania - rozwiązanie?

#11
Zaktualizowałem aplikację, bez zmian.
Niekończenie zadania - konieczność realizowania go od razu po wejściu na nie - sprawia wrażenie konieczności wykonania go bo nam przepadnie a nawet nie znamy wytycznych. Niekończenie - nie znika z listy. Ok, teraz wiem że na razie tak w testowej będzie:). Jutro postaram się zrobić zamrażarki i startery. Obecnie wisi mi 5 zadań z których 3 jest dawno wykonane.
Aplikacja jak dotąd nie zawiesiła mi się w ogóle. Rodzaj połączenia z internetem bez znaczenia na moje objawy:).
Lenovo B
Toruń

Re: Nie kończy zadania - rozwiązanie?

#12
Witaj,
Zmiany w nowej wersji dotyczyły stabilności a nie logiki podglądu wszystkich ekranów zadania przez jego realizacją - to musimy jeszcze dokładnie przeanalizować i zlecić programistom.
Na razie testuj i dawaj znać jak poszło :)
Pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: Nie kończy zadania - rozwiązanie?

#14
Witaj, dzięki za sygnał!
Proszę opisz nieco bardziej przystępnie co się działo. Opis nie jest dla nas jasny - co, w jakich zadaniach i przy jakich czynnościach się stało?
PROŚBA - dodaj w swoim podpisie na Forum model telefonu i wersję Android tak jak np. u mnie :)
Dzięki !
Pozdrowienia
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: Nie kończy zadania - rozwiązanie?

#15
Podczas gdy chciałem zakończyć wykonane w pełni zadanie z zamrażarką, wyskoczył komunikat, że nie zrobiłem zdjęcia starterów, nie podałem pozostałych starterów itd. (poprzednie zadanie, które zostało poprawnie wykonane i wysłane). Tak jakby informacja o zarejestrowaniu poprzedniego zadania została w aplikacji. Jedynym wyjściem z sytuacji było anulowanie zadania, które obecnie miałem odpalone (zamrażarka) i wykonanie go ponownie.
Xiaomi Redmi 3S, Android 6.0.1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości