Zadanie z apteką

#1
Witam, dziś zarezerwowałam zadanie z apteką, poszłam we wskazane miejsce a zadanie ciągle mówi że jestem za daleko mimo że jestem wewnątrz apteki.
Byłam tam około godz. 13:20 :/ a teraz mam tylko 2 godziny na wykonanie i co teraz ? Proszę o anulowanie rezerwacji skoro nie mogę tego zadania wykonać, tylko dlaczego nie mogę? używam wersję aplikacji: 2.0.5, to raczej najnowsza. Bardzo fajna appka ale że mnie nie wykryło mimo włączenia internetu, gsp to przykre i nawet wzmocnienie gps na nic się zdało.
nazwa użytkownika: xxdarc
model telefonu: HUAWEI Y300-0100
Android: 4.1.1

Re: Zadanie z apteką

#6
Witam ponownie niestety, ale "nie udało się rozpocząć realizacji zadania znajdujesz się poza zasięgiem miejsca wykonania zadania" tylko byłam w aptece, w samym centrum znacznika nastałam się tylko 20 minut klikając aż bateria padła :P szkoda że u mnie nie działa chyba że to inny problem ?
nazwa użytkownika: xxdarc
model telefonu: HUAWEI Y300-0100
Android: 4.1.1

Re: Zadanie z apteką

#7
Hej,

Też miałem taki problem, też z aptekami. Rezerwacja zadania została ściągnięta "administracyjnie" - bez utraty punktów. Musi to być jakiś błąd aplikacji, co ciekawe, drugi raz (tym razem bez rezerwacji) też nie dało mi się odpalić zadania. O dziwo pomógł restart telefonu i zadanie udało się wykonać.
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Re: Zadanie z apteką

#10
Witajcie, trochę pozmienialiśmy w zadaniu, min. zmniejszyliśmy jakoś zdjęć. Teraz powinno być lepiej. Dajcie znać jak pojawią się jeszcze problemy.
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości