przydzielanie zadań

#1
Czy jest możliwość aby przydzielanie zadań było wg zaangażowania i robienia zadań?
ponieważ obecnie nie mam nic na liście bo wszystkie x5 zrobione a zapewne inni mają do realizacji...

Uważam że osoby które chcą się to w całości zaangażować powinni mieć taką szansę ...

badamto ;)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: przydzielanie zadań

#3
123456a pisze:Czy jest możliwość aby przydzielanie zadań było wg zaangażowania i robienia zadań?
ponieważ obecnie nie mam nic na liście bo wszystkie x5 zrobione a zapewne inni mają do realizacji...

Uważam że osoby które chcą się to w całości zaangażować powinni mieć taką szansę ...

badamto ;)



Jak narazie to jest wersja BETA. Testujemy apke, szukamy bugów itd.
Wykrywamy błędy zgłaszamy programiści naprawiają.
Jestem przekonany, że kiedy wystartuje APKa w 100% będą zadania dla wszystkich. Dla tych z małych miast i tych większych.

Nie ma sensu wypuszczania APKi kiedy na co drugim telefonie będzie się wyłączać/coś nie działać itd.
Od tego jest beta.
Trzeba oczekiwać na wersje FULL.
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: przydzielanie zadań

#4
erobson pisze:najwidoczniej potrzebne im dane z całej Polski a nie tylko od Ciebie z miasta.
Pozdrawiam



Ok, ale skoro po całej Polsce się ktoś przemieszcza to dane nie daje tylko ze swojego miasta....
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: przydzielanie zadań

#5
123456a pisze:Czy jest możliwość aby przydzielanie zadań było wg zaangażowania i robienia zadań?
ponieważ obecnie nie mam nic na liście bo wszystkie x5 zrobione a zapewne inni mają do realizacji...

Uważam że osoby które chcą się to w całości zaangażować powinni mieć taką szansę ...


Witaj!

Zauważ, że w aplikacji przy zadaniach masz punkty. Są one naliczane do Twojego konta razem z pieniążkami. W przyszłości dzięki tym punktom będzie widać kto i ile zrobił. Gdy dołączyłem do BuzzBee miałem jedno "szare" zadanie, które mogłem wykonać przy kilkuset punktach dopiero. Więc jeśli dobrze zrozumiałem to Twój pomysł aby nagradzać tych aktywnych jest już realizowany jednak na mniejszą skalę ze względu na wersję BETA.

Pozdrawiam! :)
Obrazek

Re: przydzielanie zadań

#6
mentor pisze:
123456a pisze:Czy jest możliwość aby przydzielanie zadań było wg zaangażowania i robienia zadań?
ponieważ obecnie nie mam nic na liście bo wszystkie x5 zrobione a zapewne inni mają do realizacji...

Uważam że osoby które chcą się to w całości zaangażować powinni mieć taką szansę ...


Witaj!

Zauważ, że w aplikacji przy zadaniach masz punkty. Są one naliczane do Twojego konta razem z pieniążkami. W przyszłości dzięki tym punktom będzie widać kto i ile zrobił. Gdy dołączyłem do BuzzBee miałem jedno "szare" zadanie, które mogłem wykonać przy kilkuset punktach dopiero. Więc jeśli dobrze zrozumiałem to Twój pomysł aby nagradzać tych aktywnych jest już realizowany jednak na mniejszą skalę ze względu na wersję BETA.

Pozdrawiam! :)




Witam,
mi się wydaje, że na ten czas każdy z nas ma tyle samo zadań co osoba która się dopiero zapisała.... bez względu na zaangażowanie każdy ma tyle samo

badamto ;)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: przydzielanie zadań

#7
123456a pisze:Witam,
mi się wydaje, że na ten czas każdy z nas ma tyle samo zadań co osoba która się dopiero zapisała.... bez względu na zaangażowanie każdy ma tyle samo


Myślę, że aktualnie masz rację, jednak jeżeli wykonałeś zadań to masz swoje pieniążki a osoba rozpoczynająca przygodę z aplikacją jeszcze nic nie zebrała :) Nie ma jeszcze na tyle zadań w wersji BETA aby móc rozdzielać między użytkowników nowych a te troszkę bardziej doświadczone pszczółki ;)

Jeśli zajrzysz na BLOG to przeczytasz, że już niedługo nasz ul zostanie podzielony na cztery funkcje/role i będzie dokładnie tak jak chcesz - wg aktywności :)

Pozdrawiam! :D
Obrazek

Re: przydzielanie zadań

#8
mentor pisze:
123456a pisze:Witam,
mi się wydaje, że na ten czas każdy z nas ma tyle samo zadań co osoba która się dopiero zapisała.... bez względu na zaangażowanie każdy ma tyle samo


Myślę, że aktualnie masz rację, jednak jeżeli wykonałeś zadań to masz swoje pieniążki a osoba rozpoczynająca przygodę z aplikacją jeszcze nic nie zebrała :) Nie ma jeszcze na tyle zadań w wersji BETA aby móc rozdzielać między użytkowników nowych a te troszkę bardziej doświadczone pszczółki ;)

Jeśli zajrzysz na BLOG to przeczytasz, że już niedługo nasz ul zostanie podzielony na cztery funkcje/role i będzie dokładnie tak jak chcesz - wg aktywności :)

Pozdrawiam! :D




Osoby początkujące jak najbardziej muszą mieć szanse na robienie badań by się wcielić w rolę i zdobywać punkty i pieniądze....
Mi chodziło o to że obecnie każdy ma po 5 zadań (chyba że już zrobił) a nie każdy je zrealizuje - i tutaj dobrze by je przerzucać tym które już porobiły zadania swoje...
badamto :)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: przydzielanie zadań

#10
Dziękujemy Wam za tę ciekawą dyskusję.
Mały głos od nas:
- faktycznie jeżeli np. firma Scholler/ Nestle będzie chciała sprawdzić dystrybucję lodów, to chce mieć zapewnione pokrycie całej Polski,
- z naszego punktu widzenia chcemy wiedzieć kto na danym terenie jest dyspozycyjny i szybko podejmuje zadania i wyjdzie z domu w niepogodę...,
- takim aktywnym osobom chcemy dać większe szanse na regularne zarabianie,
- powyższe nie wyklucza tego, że w miarę pojawiania się nowych pszczółek będziemy je także zaliczać do tej specjalizowanej grupy,
- zawsze będziemy kierowali zadania także dla nowych adeptów, właśnie po to żeby mieli szansę zdobywać doświadczenie i awansować.
Przeczytajcie faktycznie blog: http://www.zarabianiesmartfonem.pl/jak- ... ho-is-who/
To jest koncepcja, która będzie wdrażana, ale na pewno będzie także ewoluować.
Pozdrowienia !
Miłego pszczółkowania
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości