Re: Hebe - błędnie oznaczone położenie placówki.

#11
"Problem" z szarym ekranem to było rozwiązanie dla telefonów z małym RAMem. Gdy zrobiłeś zdjęcie i zmieniłeś ekran wtedy tam pojawiało sie tylko tło(nie ma zdjęcia nie ma zżerania ramu). Tylko że w twoim przypadku jest to 3GB ramu więc nie wiem. :)
Zdjęcie zrobione normalnie się wysyła, tylko tak jak napisałeś nie ma możliwości ponownego podglądu i zmiany po przesunięciu ekranu.

Pozdrawiam Maro
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Hebe - błędnie oznaczone położenie placówki.

#12
xmarox pisze:"Problem" z szarym ekranem to było rozwiązanie dla telefonów z małym RAMem. Gdy zrobiłeś zdjęcie i zmieniłeś ekran wtedy tam pojawiało sie tylko tło(nie ma zdjęcia nie ma zżerania ramu). Tylko że w twoim przypadku jest to 3GB ramu więc nie wiem. :)
Zdjęcie zrobione normalnie się wysyła, tylko tak jak napisałeś nie ma możliwości ponownego podglądu i zmiany po przesunięciu ekranu.

Pozdrawiam Maro


A no właśnie, RAM-u to mi raczej nie brakuje w telefonie, może porostu aplikacja sama uznaje za najlepsze rozwiązanie pokazanie tła w celu oszczędzania RAM-u, bez znaczenia na jego ilość? :)
Maxellek :twisted:
Użytkownik BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: maxellek
"OnePlus One A 0001" - Android 6.0.1

Re: Hebe - błędnie oznaczone położenie placówki.

#13
maxellek pisze:
xmarox pisze:"Problem" z szarym ekranem to było rozwiązanie dla telefonów z małym RAMem. Gdy zrobiłeś zdjęcie i zmieniłeś ekran wtedy tam pojawiało sie tylko tło(nie ma zdjęcia nie ma zżerania ramu). Tylko że w twoim przypadku jest to 3GB ramu więc nie wiem. :)
Zdjęcie zrobione normalnie się wysyła, tylko tak jak napisałeś nie ma możliwości ponownego podglądu i zmiany po przesunięciu ekranu.

Pozdrawiam Maro


A no właśnie, RAM-u to mi raczej nie brakuje w telefonie, może porostu aplikacja sama uznaje za najlepsze rozwiązanie pokazanie tła w celu oszczędzania RAM-u, bez znaczenia na jego ilość? :)


Możliwe :) Tego już nie jestem w stanie ci powiedzieć. na 100% było tak na początku jak wchodziła ta opcja.
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości