Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#22
1. Od sierpnia 2015 roku jestem pszczołą
2. Zadania wykonuje niestety rzadko, od niedawna mieszkam we Wrocławiu, więc zaczynam się dopiero rozkręcać
3. Najbardziej lubię zadania z ekranami LEDowymi, bo są najlepsze w swojej prostocie (choć czasem trzeba postać w oczekiwaniu na odpowiednią reklamę hihi)
4. Około 200 zł. Trochę leniwa ta pszczoła, ale jak wspominałem rozkręcam się
5. Ja aplikacje poleciłbym studentom i wszystkim osobom w podobnym wieku. Spryt połączony z potrzebą pieniądza to idealny przepis na przebojową pszczołe :D

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#24
Cześć jestem Kasia i
1. Na BUZZBE zbieram nektar od ok 4 miesięcy :)
2.jak tylko pojawią się w mojej lokalizacji to wylatuje z ula i staram się robić wszystkie
3. Nie ma złych zadań, wszystkie nektary są dobre jeśli powstaje miodek :)
4.zarobialm już ok 300zl w tym 100 jednego dnia także miodek już ładny
5. Wszystkim którzy mają choć chwilę na wylot z ula i smartfona, ponieważ aplikacja jest świetna i łatwa w obsłudze i można zarobić nawet latając po sklepach

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#26
1. Z Buzzbee jestem od wrześnian 2015 roku więc już niebawem stuknie nam rocznica ;)
2. Zadania wykonuje wtedy kiedy mam trochę wolnego czasu i mogę rozwinąć skrzydła i polecieć w teren
3. Zadana które lubię najbardziej to na pewbo te typu Castrol oraz te w drogeriach i żabkach
4. Jak na razie zarobiłam z około 200 zł
5. Wszystkim młodym osobom które mają sporo wolnego czasu i chcą zarobić pare złotych

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#27
Jestem z Buzzbee od około 6 miesięcy. W tym czasie wykonałam 12 zadań, za które zarobiłam prawie 120 zł. Wyruszam na zadania tak często jak pozwalają mi na to studia i dostępność w mojej okolicy. W większości zadań należało udać się pod wskazany adres i wcielić w rolę tajemniczego klienta, by dowiedzieć się co poleci sprzedawca. Przyznam jednak, że najbardziej lubię wykonywać zadania gdzie nie potrzeba wchodzić w interakcję ze sprzedającymi, uwielbiam szukać produktów i fotografować je z ukrycia.
Buzzbee poleciłabym każdemu kto oprócz chęci zarobkowania dysponuje odrobiną wolnego czasu. Nie trzeba podpisywać umów, zobowiązań, pracuje się we własnym tempie. Praca dla Buzzbee dostarcza emocji, czasem wymaga dobrej orientacji w terenie i mobilności. Na lubiących rywalizację czeka ranking najaktywniejszych użytkowników chcących piąć się do rangi KingBee.
anlila
Ulefone Paris Android 5.1

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#28
1. Swoją przygodę z Buzzbee rozpoczęłam w styczniu 2016 roku. Także od niedawna, ale mimo to jestem bardzo aktywną pszczółką :)

2. Zadania wykonuję tak często, jak tylko mogę... czyli jeśli są dostępne w mojej okolicy i nie ma limitu na pszczółkę. Ostatnio nawet urwałam się w czasie pracy na 3 godzinki żeby zadanka porobić i żeby ktoś mnie nie wyprzedził :) opłacało się :)

3. Najbardziej lubię zadania w drogeriach, w sklepach ze sprzętem elektronicznym, w aptekach zadania są ciężkie, ale przynajmniej jest ich trochę w mojej okolicy także jak najbardziej niech jeszcze jakieś bedą..
Przydałoby się więcej zadań w marketach, czekam na takie :)

4. Udało mi się zarobić około 160 zł, liczę że jeszcze trochę i tej kaski będzie dużo wiecej :)

5. Aplikacja idealna dla ludzi, którzy chcą sobie dorobić po pracy, ale nie tylko bo wciąga niesamowicie i staje się jak hobby. Już od rana siedząc w pracy sprawdzam czy są jakieś nowe zadania. Zawsze jest to też jakaś forma wyzwania i rozrywki.

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#29
1) Od jak dawna jesteś z BuzzBee?

Swoją przygodę z BuzzBee zacząłem w sierpniu zeszłego roku - pobrałem aplikacje skuszony reklamą, która wyświetliła mi się na facebooku. Zarejestrowałem się, przejrzałem dostępne zadania i od razu poszedłem do pobliskiego sklepu przetestować czy to faktycznie działa. Pamiętam, że było to zadanie "Wafelek czy kawa?" i polegało na sprawdzeniu cen popularnych kaw i batoników, a za wykonanie miałem dostać 2,70 zł. Zaraz po potwierdzeniu przelałem zdobyte pieniądze na konto PayPal i.. zdziwiłem się. Faktycznie pieniądze trafiły na moje konto, nie była to żadna ściema, ani nie było żadnego haczyka z wypłatą od 200 zł których nie uda się nigdy nazbierać. Choć to była mała suma to sprawiła wiele radości i rozpoczęła bardzo owocną zabawę z BuzzBee.

2) Jak często wykonujesz zadania?

Prawdę mówiąc zadania staram się wykonać jak tylko są dostępne. Czasami przez pewien czas nie pojawia się nic, innym razem jest wysyp zadań w okolicy. Zawsze w takim momencie wsiadam na rower, obmyślam trasę tak aby odwiedzić jak najwięcej punktów i ruszam w drogę. Traktuję to wtedy jak pracę - sprawdzam ile godzin wykonywałem zadania i jaką kwotę zarobiłem, a następnie obliczam uzyskaną stawkę godzinową. Mój dotychczasowy rekord to prawie 30 zł/h, a w dwa dni zarobiłem ponad 170 zł.

3) Jakie zadania lubisz najbardziej?

Zdecydowanie najprzyjemniejsze są zadania w których należy przeprowadzić rozmowę ze sprzedawcą i wypytać o konkretne produkty, a następnie można się przedstawić jako tajemniczy klient i pokazać zaświadczenie z firmy o przeprowadzanej kontroli. Przyjemne są także zadania w których należy sfotografować produkty gdzieś na półkach w dużym markecie lub np. takie polegające na sprawdzeniu działania ekranów LED, w którym nie mamy kontaktu z personelem sklepu. Najgorsze i najtrudniejsze są zadania, w których do wykonania mamy wiele zdjęć w pobliżu kas, lub w małym sklepie, gdzie narażeni jesteśmy na ciągły wzrok sprzedawcy lub ochrony. W takich zadaniach przydałyby się zaświadczenia, że mamy możliwość wykonania zdjęć w sklepie lub że pracujemy jako tajemniczy klient.

4) Jak dużo udało Ci się dotąd zarobić?

Pieniądze, które zarobiłem w BuzzBee od początku odkładałem sobie na koncie PayPal. Uznałem, że zamiast wypłacać je na bieżąco, lepiej będzie poczekać, aż uzbiera się większa suma i kupić za to coś konkretnego. Obecnie czekam na telefon, który zamówiłem sobie przez internet, a pieniądze na niego wydane pochodzą w całości z BuzzBee. Zapłaciłem za niego ponad 700 zł.

5) Komu najbardziej poleciłbyś BuzzBee?

BuzzBee zdecydowanie poleciłbym osobom, które szanują każdy grosz i wiedzą że odkładając małe kwoty można zyskać na prawdę duże pieniądze. Wielu z moich przyjaciół pyta mnie: "Chce Ci się latać do sklepów i robić zadania za 2,50 zł czy 5 zł?". Zawsze wtedy pokazuje im stan konta PayPal. Wielu z nich nie chce wierzyć, że to wszystko zarobione w BuzzBee. Ale to szczera prawda :)
Nazwa użytkownika: tms
LG L65
Android 4.4.2

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#30
To jeszcze ja - Jarząbek Wacław ;)

1) Od jak dawna jesteś z BuzzBee?
Aplikację znam od października 2015, ale fruwam po terenie od lutego 2016. Wcześniej - sen zimowy... Za wyjątkiem jednego zadania.

2) Jak często wykonujesz zadania?
Jak tylko są dostępne w moim rejonie. Ta zabawa naprawdę wciąga :)

3) Jakie zadania lubisz najbardziej?
Lubię wszystkie typy zadań, bo w każdym BuzzBee jakoś mnie zaskakuje, a dzięki temu zarabiam bez znudzenia i nie widzę zbyt często podejrzliwych min ekspedientek, pod nosem których strzelam fotki w sklepach. Ale największy sentyment mam do zadania ze sprawdzaniem cen choinek - bo było to moje pierwsze płatne zadanie, a poza tym mało brakowało żebym wróciła z niego z rozłożystą 2-metrową jodłą, mimo że byłam wtedy 500 km od domu :lol:

4) Jak dużo udało Ci się dotąd zarobić?
Nazbierało się kilkanaście słoików miodku - niecałe 200 zł.

5) Komu najbardziej poleciłbyś BuzzBee?
Tym, którym zawsze dodatkowy zarobek się przydaje - studentom i uczniom :) ... oczywiście z innego rejonu :twisted: (...bo znajomym już poleciłam, jasna sprawa!)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości