Re: wypłacanie pieniędzy

#3
Wypłaciłem sobie dzsiaj 4.30 zł które uzbierałem za zadania, natomiast na PayPal dostałem tylko 3.38 zł czyli o 0,92 gr mnie niż powinno być, na waszej stronie wyczytałem że to wy ponosicie opłaty za przelewy itp, więc skąd ta różnica ??

Licze na szybką odpowiedź, z poważaniem:
Dawid :D
Maxellek :twisted:
Użytkownik BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: maxellek
"OnePlus One A 0001" - Android 6.0.1

Re: wypłacanie pieniędzy

#4
Owszem my płacimy podatki i w większości przypadków PayPal od nas pobiera dodatkową opłatę za przelew.
Polityka PayPal nie jest jasna, a wszystko to dzieje się automatycznie i nie mamy na to wpływu.
Może masz konto typu "vendor"? Jeżeli nie to skieruj do nich zapytanie. Sami będziemy ciekawi.
Dzięki - pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: wypłacanie pieniędzy

#5
Spoko, napisze w takim razie do PayPal dla czego tak się stało ;)
Konto typu "vendor", nie wiem czy mam bo nie wiem co to jest :P

Dzięki za szybką odpowiedź :D
Maxellek :twisted:
Użytkownik BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: maxellek
"OnePlus One A 0001" - Android 6.0.1

Re: wypłacanie pieniędzy

#6
Mam odpowiedź od PayPal ;)

"Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie opłaty.

Panie Dawidzie, sprawdziłam Pańskie konto i widzę, że otrzymał Pan płatność od firmy Skilltelligence w kwocie 4,30 PLN ponieważ nadawca wysłał tą kwotę jako opłata za towar lub usługi pobraliśmy opłatę w wysokości 0,92 PLN.

PayPal nie ma wpływu na to jaką opcję przelewu środków wybiera nadawca.  Musi Pan skontaktować się z firmą Skilltelligence  w tej sprawie i poprosić o anulowanie tej płatności i wysłanie jej jeszcze raz bądź zwrot opłaty w kwocie 0,92 PLN.

Mam nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne. W razie dalszych"

Re: wypłacanie pieniędzy

#7
Witaj,
Bardzo dziękujemy za tę informację.
Zabieramy się do roboty żeby to wyjaśnić.
Podaj proszę nazwę usera w aplikacji żebyśmy mogli to jeszcze sprawdzić od strony serwera.
Pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości