Re: Nowa funkcjonalność dla Doświadczonych Pszczół - Rezerwacja zadań!

#11
PS. A jeśli naprawdę chcecie promować dobrze pracujące pszczoły to może centralo BB pomyślcie nad rozwiązaniem nazwijmy to roboczo "możliwością planowania tras". I to najlepiej jeszcze przed wypuszczeniem zadania w aplikacji. Najlepsze pszczoły względem swoich możliwości mogłoby ustalić swoje punkty, a pozostałą liczbę zadań z puli po odjęciu tych punktów można by wtedy puścić w eter. Ot taki pomysł zamiast rezerwacji dla samej tylko idei kto szybszy ten lepszy.
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Re: Nowa funkcjonalność dla Doświadczonych Pszczół - Rezerwacja zadań!

#12
seequs pisze:PS. A jeśli naprawdę chcecie promować dobrze pracujące pszczoły to może centralo BB pomyślcie nad rozwiązaniem nazwijmy to roboczo "możliwością planowania tras". I to najlepiej jeszcze przed wypuszczeniem zadania w aplikacji. Najlepsze pszczoły względem swoich możliwości mogłoby ustalić swoje punkty, a pozostałą liczbę zadań z puli po odjęciu tych punktów można by wtedy puścić w eter. Ot taki pomysł zamiast rezerwacji dla samej tylko idei kto szybszy ten lepszy.




I to jest najlepszy pomysł niż te rezerwacje

Re: Nowa funkcjonalność dla Doświadczonych Pszczół - Rezerwacja zadań!

#13
[quote="dch2104"]Żadnych rezerwacji. Kto chce to zadanie zrobi. Blokowanie innym jest bez sensu. Tez pare razy dotarłam do punktu i sie okazało, ze juz po wszystkim. Ale wolę to niż np. fakt że nie mogę zrobić punktu, w którym akurat jestem bo może ktoś inny go zrobi, albo co gorsza nie zrobi. Kto pierwszy ten lepszy.



Popieram "dch2104" wolę dotrzeć do punktu i stwierdzić że po wszystkim, albo razem z kimś w jednym czasie się spotkać i dogadać, niż czekać aż ktoś kto zarezerwował całe miasto raczy wykonać rezerwację lub z niej zrezygnować. Kto ma wolne ten robi, dwie godziny rezerwacji tego co akurat pracuje i tak nie zbawi. Sam dzisiaj wziąłem wolne żeby wykonać zadania i zarobić.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2016, o 17:51 przez jaro, łącznie zmieniany 5 razy.
Jarosław Sim...
Huawei, android 10

Re: Nowa funkcjonalność dla Doświadczonych Pszczół - Rezerwacja zadań!

#14
Zgadza się konkuręcjia ma rezerwację i stwierdzam jako koordynator Buzzbee że to jakaś porażka całymi dniami potrafią być punkty zarezerwowane a wieczorem okazuje się że nikt ich nie wykonał. Albo wyobraźmy sobie że pszczółka jest w danym sklepie a tu ząg zadania nie zrobi bo ktoś je zarezerwował, a wieczorem mimo jakieś tam kary okazuje się że z niego zrezygnował lub nie wykonał. Większe mie nerwy by brały, niż fakt z którym się liczę że zadania się skończą albo ktoś wykona je za mnie.
Buzzbee w śród tego typu aplikacji jest nr1 nie psujcie tego rezerwacją nawet dla najlepszych. To co z tymi słabszymi stracimy ich.
Jarosław Sim...
Huawei, android 10

Re: Nowa funkcjonalność dla Doświadczonych Pszczół - Rezerwacja zadań!

#15
może dobrym pomysłem byłoby nie rezerwacja a np zaznaczenie danego punktu że chcemy go wykonać znacznik powiedzmy zmieniłby kolor na zielony i wtedy wiemy, że ktoś się chce udać w tamto miejsce więc jeżeli jesteśmy daleko to nie ma sensu się ścigać z kimś, a jeżeli jesteśmy blisko to wtedy i tak mamy możliwość go wykonania. Z waszym pomysłem wiążę się jeden minus, że nawet jeżeli ktoś zarezerwuje zadanie a naprawdę wyskoczy mu jakaś sytuacja, że nie da rady go wykonać traci dużo punktów w rankingu. Może być taka sytuacja, jak opisałem na fejsie, co często mi się zdarza, że apka pada i wtedy w sumie nie wiadomo co z nim, gdyż powiedzmy że zdążył rozpocząć zadanie w przeciągu tych dwóch godzin ale koniec końców zadanie nie będzie zrealizowane
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Re: Nowa funkcjonalność dla Doświadczonych Pszczół - Rezerwacja zadań!

#16
Sama chętnie bym sobie czasem zadanie zarezerwowała bo nie fajnie jak jedziesz do punktu a tu bum koniec zadań.
Niestety więcej z tego minusów niż plusów, prawdopodobnie byłoby "kto pierwszy odpali apkę"
Co do usprawnienia nam zadania to tak jak już ktoś wspomniał, zmieniający się znacznik znaczący np "jestem w drodze" jeśli ktoś wybiera się do danego punktu może sobie go oznaczyć (nie zarezerwować ale oznaczyć) tak dla informacji dla innych, którzy np mają inne wolne punkty do wyboru, może to by uniknęło sytuacji *jestem na miejscu-a-zadanie zniknęło*
- Monika Nowak
- Sony Xperia J
- 4.1.2

Re: Nowa funkcjonalność dla Doświadczonych Pszczół - Rezerwacja zadań!

#17
Analizując wasze wypowiedzi stwierdzam że większości zależy na oznakowaniu punktu do którego właśnie się jedzie. Dobrym rozwiązaniem mogła by być rezerwacjia tylko jednego punktu (tego do którego właśnie jadę) ale do tego raczej nie potrzeba 2h wystarczy 1h, po wykonaniu go można by dopiero zarezerwować następny do którego się wybieram. Co sądzicie.
Jarosław Sim...
Huawei, android 10

Re: Nowa funkcjonalność dla Doświadczonych Pszczół - Rezerwacja zadań!

#18
Jaro, nawet nie. Dwa poważne punkty mówiące za tym, żeby nie wprowadzać w chwili obecnej żadnych rezerwacji:

1. Stabilność aplikacji (rezerwujesz, jedziesz, robisz zdjęcia i apka pada nie z Twojej winy). Jesteś w d... . ;)
2. Limity na zadania. Rezerwacje doprowadzą do sytuacji, gdzie cała pula zadań może zniknąć z apki, a tak naprawdę do centrali nie wpłynie żadna realizacja.

Ponadto dobrze wszyscy wiemy, że żeby być wysoko w rankingu to 1 lub 2, 3 rezerwacje i to jeszcze tylko na 2h nic nikomu nie da.

Tutaj potrzebny jest inny system, który nie doprowadzałby do sytuacji, gdy "nowa pszczoła" idzie wykonać pierwsze swoje zadanie, podchodzi do sklepu a ono znika, pomimo, że nikogo w sklepie nie ma. Stąd ten pomysł, że zarezerwowane zadania wg mnie nie powinny pojawiać się w puli dla wszystkich. Po co ma się ktoś irytować, tracić czas i nierzadko pieniądze na dojazd?

Ola, Skillman, Beekeeper czekamy na wasze opinie w tej dyskusji.
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości