Problem z wykonaniem zadań

#1
Witam serdecznie,
Do tematu chciałem podejść w miarę ambitnie, gdyż potrzebuję dodatkowych zaskórniaków na finansowanie swojego hobby.
Gdy pojawiło się badanie dotyczące 'źródła kofeiny' zobaczyłem, że w odległości 400m od mojego miejsca zamieszkania są aż dwie lokalizacje. Postanowiłem więc zacząć działać od tych najbliższych.
Zarówno za pierwszym jak i drugim razem aplikacja pokazała błąd przy robieniu pierwszego zdjęcia (tego z szyldem sklepu), ponadto zadania są w spisie jako 'w trakcie realizacji' bo na to była godzina zegarowa, natomiast w żaden sposób nie można do nich wrócić celem kontynuacji.
Czy jest jakieś sensowne rozwiązanie problemu?
Pomysł z aplikacją świetny, realizacja... w końcu to wersja beta,

Mój smartfon to Samsung Galaxy Grand Prime
Zarabiam w NeoBux a w wolnych chwilach jeżdżę na rowerze
Darus9110
Samsun Galaxy Grand Prime SM-G530FZ
Android v.4.4.4
BuzzBee v 0.8.29 beta

Re: Problem z wykonaniem zadań

#2
Dariusz9110 pisze:Witam serdecznie,
Do tematu chciałem podejść w miarę ambitnie, gdyż potrzebuję dodatkowych zaskórniaków na finansowanie swojego hobby.
Gdy pojawiło się badanie dotyczące 'źródła kofeiny' zobaczyłem, że w odległości 400m od mojego miejsca zamieszkania są aż dwie lokalizacje. Postanowiłem więc zacząć działać od tych najbliższych.
Zarówno za pierwszym jak i drugim razem aplikacja pokazała błąd przy robieniu pierwszego zdjęcia (tego z szyldem sklepu), ponadto zadania są w spisie jako 'w trakcie realizacji' bo na to była godzina zegarowa, natomiast w żaden sposób nie można do nich wrócić celem kontynuacji.
Czy jest jakieś sensowne rozwiązanie problemu?
Pomysł z aplikacją świetny, realizacja... w końcu to wersja beta,

Mój smartfon to Samsung Galaxy Grand Prime


Napisz na info@buzzbee.pl o problemie. Jeśli administracja bedzie dostępna od ręki zresetują ci zadania i będziesz mógł je wykonać jeszcze raz.

Lub skieruj do mnie prywatna wiadomość w treści twój login w aplikacji oraz lokalizacje które ci się "przycieły"
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Problem z wykonaniem zadań

#4
Dariusz9110 pisze:Ok, ale chodzi o to, żeby problem się nie powtarzał, bo błąd pokazuje zawsze w tym samym miejscu.

Of Top -> Macie jakieś dowody wypłat? Długo się czeka na realizację wypłaty?


Uzupełnij swój profil tak jak masz sygnaturkę Modelem swojego telefonu oraz wersja androida. To pomoże technikom na rozpracowanie problemu. Ponieważ większość nie ma z tym problemu.

Co do wypłat. Wypłaty na paypal są robione natychmiastowo. Tzn. naciskasz wypłać i pieniądze masz na paypal. Z paypal na konto idzie 2-3 dni(normalny przelew międzybankowy)
Moje dowody: Obrazek
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości