Re: Poznajmy się!

#11
Witam wszystkich serdecznie : )!
Pochodzę z Elbląga, mieszkając tam, często bywając jednak w Gdańsku

Życzę wszystkim udanego testowania, użytkowania i generalnie udanej współpracy z aplikacją :mrgreen:

Ogłoszenie dot. BuzzBee napotkałem na olx.pl


Mam na imię Oskar, miło Was poznać!
Nazwa użytkownika w aplikacji: Omb Ochrona
Sony Xperia L, Android 4.2.2.

Re: Poznajmy się!

#13
Zastanawiał się ktoś z was czemu aplikacja potrzebuje tak wielu funkcji telefonu ? np sms? idąc dalej pytanie o konto w banku, jego nazwę oraz czy używamy aplikacji mobilnej bankowości? jakoś mi się to łączy w całość...

Re: Poznajmy się!

#14
eskawuer pisze:Zastanawiał się ktoś z was czemu aplikacja potrzebuje tak wielu funkcji telefonu ? np sms? idąc dalej pytanie o konto w banku, jego nazwę oraz czy używamy aplikacji mobilnej bankowości? jakoś mi się to łączy w całość...


Może to być poniekąd zastanawiające..... :|
KrakowskiMC
Użytkownik BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: KrakowskiMc
LG G3s, Android 5.0.2.

Re: Poznajmy się!

#15
eskawuer pisze:Zastanawiał się ktoś z was czemu aplikacja potrzebuje tak wielu funkcji telefonu ? np sms? idąc dalej pytanie o konto w banku, jego nazwę oraz czy używamy aplikacji mobilnej bankowości? jakoś mi się to łączy w całość...


Może ktoś z administracji odpowie nam na to pytanie? :oops:
Moja nazwa w aplikacji : balletoevs
Sony Xperia E1
Android 4.4.2

Re: Poznajmy się!

#18
eskawuer pisze:Zastanawiał się ktoś z was czemu aplikacja potrzebuje tak wielu funkcji telefonu ? np sms? idąc dalej pytanie o konto w banku, jego nazwę oraz czy używamy aplikacji mobilnej bankowości? jakoś mi się to łączy w całość...


Obstawiam, że jesteś ESKAWUER pewien/pewna przygotowania zamachu na Twoje konto bankowe? :> Zauważcie, że niektóre gry nawet chcą wiele innych ciekawszych funkcji, które nie mają prawa być przez nie wykorzystane. Myślę, że funkcja SMS została wypisana ze względu na przyszłe zastosowanie w jakimś zadaniu. Jednak pewien jestem, że pytania o bank itp. były czysto statystyczne. Było to bodajże zadanie "Poznajmy się lepiej" - miało to chyba na celu w przyszłości lepszy dobór zadań. Sam na początku jak opisałem w temacie o zarobkach byłem strasznie nieufny. Wykonywałem każde pytanie patrząc pod kątem takim jak teraz Ty. Zapewniam Cię, że nie odpowiedziałbym na nic co by naraziło mnie na jakieś straty :)

Co do tego skąd wiemy o BuzzBee. Ciekawi mnie historia z olx - skróci mi to ktoś? :> Było ogłoszenie, że poszukuje się chętnych czy na jakiej zasadzie? Ja w pokręcony sposób się dowiedziałem. Na jakiejś stronce z konkursami wyskoczył mi konkurs fanpage'u "Zarabianie Smartfonem". Spróbowałem swoich sił, niestety się nie udało ale lajka zostawiłem. Po jakimś czasie pojawiła się wiadomość o naborze i wysłałem maila :)

Pozdrawiam! :D
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości