Re: zadania

#2
BuzzBee jest wciąż w czasie testów. Dlatego nie oferujemy jeszcze naszych usług firmom. Kiedy udostępnimy finalną wersję aplikacji w miejsce zadań testowych z symbolicznym wynagrodzeniem pojawi się więcej dobrze płatnych.

BK
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Re: zadania

#3
Byłem wczoraj w jednym z większych miast Polski i tam zadań terenowych miałem sporo, u mnie miasto małe 50 tys. to też zadań jest mniej. Im większe miasto tym więcej możliwości na testowanie aplikacji.
erobson

Sony Xperia SP LTE
android 4.3

Re: zadania

#4
Smutna prawda - zazwyczaj w wiekszych ośrodkach będzie więcej zadań. Będziemy jednak starać się umieszczać jak najwięcej zadań niezwiązanych z lokalizacja oraz rekomendowac naszym klientom zwrócenie uwagi na rynki w mniejszych miejscowościach. Jest więc spora szansa, ze nie bedziesz się nudzić. ;-)

BK
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Re: zadania

#6
Lublin to zdecydowanie duże (i fajne) miasto!
Tak jak pisaliśmy. W trakcie testów musicie być wyrozumiali. Więcej zadań po zakończeniu rozwoju aplikacji.
Pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: zadania

#8
Mam pytanie, a nie ma żadnego FAQ (chyba) ani działu na forum, a przynajmniej nie jest to dokładnie opisane.
-Czy mapa Polski jest podzielona na regiony, o których jest mowa w planach, tzn. chodzi o tych regionalnych kierowników, co to mają być wybierani. I na jakiej zasadzie mają oni być wybierani? 1. miejsce w rankingu?

Re: zadania

#9
Witaj, kluczem do wyboru lokalnego koordynatora będzie aktywność, wykonywanie zadań terenowych oraz liczba punktów zebranych z zadań. Pojawią się jeszcze zadania testowe specjalnie dla koordynatorów. Więcej opowiemy jak będziemy finalizować etap selekcji. Pozdrawiam
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości