Tolerancja odleglosci

#1
Proponuję zwiększyć tolerancję odleglosci w wykonywaniu zadan. Gdy Wasz zleceniodawca np. Biedronka zle poda lokalizacje albo zbyt ogolnie to zdarza sie ze mimo ustalenia gdzie znajduje sie lokal to nie mozna wykonac zadania. W kazdym razie trzeba cos zrobic z problemami tego typu :)
tomecio
Samsung Galaxy S3
Android 4.3

Re: Tolerancja odleglosci

#2
tomecio pisze:Proponuję zwiększyć tolerancję odleglosci w wykonywaniu zadan. Gdy Wasz zleceniodawca np. Biedronka zle poda lokalizacje albo zbyt ogolnie to zdarza sie ze mimo ustalenia gdzie znajduje sie lokal to nie mozna wykonac zadania. W kazdym razie trzeba cos zrobic z problemami tego typu :)

Podaj nam błędną lokalizację z którą się spotkałeś. Adres w zadaniu (adres punktu na mapie(w przyblizeniu)) postaramy się coś z tym zrobić

Pozdrawiam xmarox!
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Tolerancja odleglosci

#5
Ale odległość i tak można zwiększyć! Serio !
Dzisiaj byłem w biedronce. Poznań u. Głogowska/Hallera. Lokalizacja na mapie różniła się 900coś metrów i nie mogłem wczytać zadania. Musiałem podejść do lokalizacji aż była w pobliżu 500-600metrów i się cofnąć. Trochę metrów jest :)
PS. Jak ochrona zacznie Ciebie obserwować bo widzie Ciebie jak robisz zdjęcia. Zacznij układać gazetki! Zastanowi się zanim podejdzie, a Ciebie już nie będzie :)
Huawei Honor X4
Android 4.4.2

Re: RE: Re: Tolerancja odleglosci

#7
tomecio pisze:Szkoda czasu :p zazwyczaj ochrona ma grube brzuszki i zanim podejdzie to juz zdjecia zrobione :D dzieki za rade ;)

wypraszam sobie :D obecnie dorabiam sobie na studiach w ochronie w Leclercu i nie mam aż tak dużego brzucha haha :)
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości