Zadanie anulowane

#1
Podgląd etapów zadania zapisuje je w "wykonanych zadaniach" jako anulowane.
To chyba jednak błąd bo zadania nie rozpocząłem :)
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Zadanie anulowane

#2
Sprawdź w przyszłości, czy inne zadania wyświetlają Ci się w ten sam sposób.
Być może nie zablokowałeś telefonu i zadanie rzeczywiście zostało rozpoczęte?


Pozdrawiam!
Nazwa użytkownika w aplikacji: Omb Ochrona
Sony Xperia L, Android 4.2.2.

Re: Zadanie anulowane

#3
Zadanie na pewno nie zostało rozpoczęte. Wychodząc z podglądu poszczególnych etapów dostępnych przed rozpoczęciem zadania, jest tak jakby anulowana realizacja (podglądu?!)
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Zadanie anulowane

#5
grzymu pisze:Zadanie na pewno nie zostało rozpoczęte. Wychodząc z podglądu poszczególnych etapów dostępnych przed rozpoczęciem zadania, jest tak jakby anulowana realizacja (podglądu?!)


Sprawdź proszę jeszcze raz czy aby na pewno był to tylko podgląd zadania- jeśli jesteś tego pewien problem zgłoszę programistom.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Zadanie anulowane

#6
Wchodząc w zadanie klikam dalej, po czym sprawdzam jak ma wyglądać realizacja. Jest to podgląd bo nic nie można uzupełniać. Okienka tekstowe są zablokowane. Następnie klikam Później zamiast Realizuj. Wydaje mi się, że ten podgląd bez możliwości uzupełniania nie powinien być określany jako zadanie anulowane a niestety nadal tak jest.
tomecio
Samsung Galaxy S3
Android 4.3

Re: Zadanie anulowane

#7
tomecio pisze:Wchodząc w zadanie klikam dalej, po czym sprawdzam jak ma wyglądać realizacja. Jest to podgląd bo nic nie można uzupełniać. Okienka tekstowe są zablokowane. Następnie klikam Później zamiast Realizuj. Wydaje mi się, że ten podgląd bez możliwości uzupełniania nie powinien być określany jako zadanie anulowane a niestety nadal tak jest.



Dziekuje za informację, zostanie ona przekazana, jeśli problem występuje zostanie usunięty przy kolejnej aktualizacji BuzzBee.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości