Re: RE: Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#45
saint93 pisze:
SkillJane pisze:[quote="saint93"]Witam są gdzieś podane wyniki rekrutacji?


Witaj, zgłosiłeś swoją kandydaturę?

tak zgłosiłem[/quote]

Czy w drugiej turze rekrutacji? Czy pod nickiem saint93? Prosę napisz mi prywatną wiadomość gdyż nie widzę zgłoszenia.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#47
tomecio pisze:Dzisiaj dolaczylem do BuzzBee. Czy rekrutacja na koordynatora jest nadal aktualna?


Witaj
http://www.zarabianiesmartfonem.pl/blog/
tutaj masz wszystko opisane, II tura rekrutacji cały czas trwa :)

oczywiście zapomniałem dodać iż jesteś początkowa pszczołą więc ciężko żebyś został wybrany no ale nie mnie o tym decydować :)
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#48
Być może, co nie zmienia faktu, że przed BuzzBee nie próżnowałem. Może ktoś doceni moje wcześniejsze osiągniecia i zechce mnie mieć w swoim zespole od początku? ;) zreszta jako koordynator powinienes przekonywac i motywowac ludzi ze moga przenosic góry nawet jesli nie moga. Zmotywowany czlowiek pracuje lepiej :p
tomecio
Samsung Galaxy S3
Android 4.3

Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#49
tomecio pisze:Być może, co nie zmienia faktu, że przed BuzzBee nie próżnowałem. Może ktoś doceni moje wcześniejsze osiągniecia i zechce mnie mieć w swoim zespole od początku? ;) zreszta jako koordynator powinienes przekonywac i motywowac ludzi ze moga przenosic góry nawet jesli nie moga. Zmotywowany czlowiek pracuje lepiej :p


Każdy ma szansę, wystarczy dobrze się zaprezentować i pokazać chęci. Później koordynatorzy są i tak na bieżąco kontrolowani. Więc nagrywaj filmik i wysyłaj :)

Ps. Umieść w podpisie wymagane dane, ułatwi to pracę administracji.
Sony Xperia J
Android 4.1.2
nick apka i forum: Adamus

Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#50
przy wyborze administracja również uwzględnia ilość i jakość wykonywanych zadań więc na początek może po prostu lepiej sobie wykonywać zadania i z czasem po szczeblach do góry :) i nie chciałem Cię demotywowac tylko to tak jakbyś chciał przeczytać od razu zakończenie książki, w każdym razie nagrywaj filmik i przesyłaj
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości