Badanie materiałów promocyjnych w marketach budowlanych - start poniedziałek 8 rano!

W tym zadaniu udajemy się pod wskazany adres marketu budowlanego i sprawdzamy dostępność materiałów promocyjnych oraz podajemy ceny wskazanych produktów.
ZADANIE WYKONAJ DYSKRETNIE - pracownicy sklepów nie powinni wiedzieć, że prowadzimy weryfikację promocji.
Pamiętaj - oceniamy pracę innych osób - bardzo proszę wykonaj zadanie dokładnie!

Płacimy nawet 19 zł
Możliwość rezerwacji zadania
Brak limitu na Pszczołę

kryteria oceny prawidłowości zadania:
- staranne odpowiedzi na wszystkie pytania,
- uważne czytanie pytań i unikanie sprzecznych odpowiedzi,
- wszystkie zdjęcia staranne i ostre,
- jeżeli w zadaniu jest więcej zdjęć - to muszą one być różne (różne ujęcia),
- przy brakach poszukiwanych elementów - poszczególne zdjęcia muszą być wykonane z różnych miejsc (pokazujemy jak największy obszar),
- sprawdź godziny pracy placówki. Nie możemy przyjąć realizacji z placówek, które nie są w danym momencie otwarte.

SZCZEGÓŁY BADANIA
MAPKA REALIZACJI

plakat__o_konkursie__Zabujaj_si__w_kolorach__.jpg
plakat__o_konkursie__Zabujaj_si__w_kolorach__.jpg (123.4 KiB) Przejrzano 230 razy

Powodzenia!
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Badanie materiałów promocyjnych w marketach budowlanych - start poniedziałek 8 rano!

Dzisiaj usiłowałam zrobić zadanie, ale 3 razy telefon wyłączał mi aplikację z powodu za małej pamięci (5 letni, Sony Xperia M2, nie pamiętam nawet ile ma RAM) . Restartowałam telefon przed rozpoczęciem. Jednak chyba to za dużo zdjęć jak na starszy telefon. Gdy włączałam, żeby kontynuować, wszystkie postępy - zdjęcia, wpisane ceny znikały i musiałam zaczynać od nowa. Gdyby chociaż były zapisane to jakoś bym dokończyła, a tak to Syzyfowa praca. Mam nadzieję, że przez anulowanie nie stracę punktów... :/
ps. sklep był na tyle mały, że ekspedient zaczął oferować broszury i wydrukowanie cennika, bo widział, że się kręcę w kółko kilka razy. Słabo z tą dyskretnością przez te restarty xD
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2019, o 15:37 przez LazyWitch, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Badanie materiałów promocyjnych w marketach budowlanych - start poniedziałek 8 rano!

Niestety nasza apka potrzebuje 2 GB pamięci ram, przy mniejszej pamięci będzie wracała do pulpitu i nie będzie maiła miejsca żeby wysłać badanie :( Przypuszczam że tylko ankiety bez zdjęć przejdą. Jest dostępne badanie multum zdjęć, żeby sprawdzić czy telefon to udźwignie, Jeżeli nie, trzeba odpuścić ;)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Ola Skill pisze:Niestety nasza apka potrzebuje 2 GB pamięci ram, przy mniejszej pamięci będzie wracała do pulpitu i nie będzie maiła miejsca żeby wysłać badanie :( Przypuszczam że tylko ankiety bez zdjęć przejdą. Jest dostępne badanie multum zdjęć, żeby sprawdzić czy telefon to udźwignie, Jeżeli nie, trzeba odpuścić ;)

1.5 ramu tez da się ale wywala czasem 1 gb ramu moze 1-2 zdjecia 6 mega max wyraźne ostre