Kultura w Aptece centrum

#1
Dzis chciałem wykonac audyt.
Udalem sie do apteki,staralem sie ukrywac rabiac zdjecia.Nagle podszedl do mnie mezczyzna i oznajmil ze jest wlascicielem i kierownikem i mam sie wynosic.Oznajmilem ze moge przebywac w aptece,na co on spadaj z tad stary dziadu.
Wezwal tez ochrone i policje,spisano mnie i wyprowadzono z apteki.
I jak tu niby wykonac audyty???
Po co takie audyty jak tylko sa problemy i nieprzyjemnosci.
Policjant oznajmil ze aptekarz,zlozyl skarge i bede mial sprawe w sadzie o wykonywanie zdjec w jego aptece.
Wiec jak to jest prawnie z tym robieniem zdjec.
Znaczy sie ze nie wolno w sklepach ich robic.
Janusz
Sony Xperia xa1 ultra
Android 7.0

Re: Kultura w Aptece centrum

#2
Wow, twardy jesteś. Takie poświęcenie dla 15 zeta :shock:
Tylko w BuzzBee myślą, że w aptece idzie zrobić zdjęcia z ukrycia... Tzn. wiedzą, że nie idzie, ale szukają naiwnych, którzy będą próbować :lol:
To jest jak ze ściąganiem na lekcji, uczeń kombinuje i wydaje mu się, że ma wszystko pod kontrolą, a tak na prawdę, to nauczyciel jak chce, to wszystko zobaczy. W sklepach i aptekach to samo, jak nie ma tłumu ludzi do obsłużenia, to pracownicy zaraz wychwycą podejrzanie zachowującą się osobę. Niestety jest masa złodziei, którzy co chwila okradają sklepy, wiec pracownicy są czujni. I jeśli nie jesteś przedstawicielem farmaceutycznym, albo po prostu nie potrafisz zbajerować aptekarki, to lepiej odpuścić :)
Zastanawia mnie tylko dlaczego firmy ciągle zlecają takie pseudo audyty niby tajemniczego klienta, skoro większość zrealizowanych badan na pewno nie była zrobiona z ukrycia. Jakbym robił zadania w aptekach, to bym co chwila przychodził do tego samego punktu i albo wypytywał 3 razy o 3 leki na przeziębienie, albo robił inne akrobacje, żeby zrobić fotkę za farmaceutą.... Nie, to wcale nie byłoby podejrzanie i nikt z obsługi by mnie nie zapamiętał, że co chwila przychodzę, pytam, nic nie kupuję. Tajemniczy klient pełną gębą.

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Kultura w Aptece centrum

#3
Janusz 123 możesz na nas liczyć – pomożemy :)
Przede wszystkim sądzimy, że sprawa „rozejdzie się po kościach” bo wg prawa, np. UOKiK mówi, że placówki handlowe, w tym apteki są przestrzenią publiczną i tam nie ma możliwości zakazania wykonywania zdjęć. Oczywiście wszystko zależy od tego czy na miejscu w aptece nie stało się coś jeszcze co mogłoby być podstawą do stwarzania Ci większych kłopotów.
Podsumowując: gdybyś otrzymał jakiekolwiek pisma to poprosimy Cię o ich przekazanie do nas. Nasi prawnicy ocenią brzmienie pism i doradzą odpowiednie odpowiedzi. Nie chcemy żebyś miał z tego powodu kłopoty.
Przypominamy, że nikt nie ma prawa zabronić wykonywania zdjęć w miejscach publicznych, byleby nie było na nich wizerunków osób trzecich. Oczywiście trafiają się różne sytuacje i różni ludzie, w takich przypadkach zawsze prosimy o wykorzystanie kultury osobistej i zawsze powtarzamy zawsze najlepszym rozwiązaniem jest opuszczenie badanego miejsca by nie tracić czasu i nerwów.

Pozdrawiamy!
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości