niepoprawny adres email

#1
Witam
Dostalem email z wiadomoscia iz zostalem zakwalifikowany do testowania aplikacji. Gdy ja wlaczam nie moge sie zalogowac. Gdy chce zresetowac haslo dostaje informacje, ze adres email jest nie prawidlowy.

Re: niepoprawny adres email

#2
Twój mail nie zostaje automatycznie wprowadzony do systemu.
Po otrzymaniu zaproszenia należy przejść proces rejestracji w aplikacji BuzzBee.
Tam należy użyć dowolnego adresu mail, z którego na bieżąco korzystasz.
Powodzenia!
PS.zarejestruj się na forum podając dane swojego telefonu i systemu aby łatwiej było rozwiązywać ew problemy.:roll:
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Re: niepoprawny adres email

#3
Nie będę otwierał nowego tematu, bo jest związany z adresem e-mial. Otóż teraz zobaczyłem w aplikacji, że mam wpisany zły adres e-mail. Nie ma możliwości go poprawienia :( i przez to nie przychodzą do mnie maile.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2015, o 11:57 przez carrara, łącznie zmieniany 1 raz.
________________________________
carrara
Nazwa użytkownika w aplikacji: carrara
HTC One Max, Android 5.0.2 Lollipop
BuzzBee 0.7.73

Re: niepoprawny adres email

#4
carrara pisze:Nie będę otwierał nowego tematu, bo jest związany z adresem e-mial. Otóż teraz zobaczyłem w aplikacji, że mam wpisany zły adres e-miał. Nie ma możliwości go poprawienia :( i przez to nie przychodzą do mnie maile.


A robiłeś już jakieś zadania? Jeśli nie to może załóż nowe konto? :(
Obrazek

Re: niepoprawny adres email

#5
mentor pisze:A robiłeś już jakieś zadania? Jeśli nie to może załóż nowe konto? :(


robiłem - tak że nie będę zmieniał konta :)

Ale wczoraj nasunął mi się kolejny problem. Otóż wczoraj robiłem sobie zadanie przedwakacyjne - ciekawe miejsce. Miałem takie miejsce w lesie - moim zdaniem bardzo ciekawe i do tego zapomniane. Pobiegłem więc sobie do lasu, aby je wykonać i co się okazało - nie było tam zasięgu. Próbowałem kilka razy je zrealizować, zanim znalazłem miejsce, gdzie smartfon złapał sieć. W końcu się udało, ale co się natrudziłem :) Dlatego uważam, że powinna być funkcja, która pozwoli wykonać zadanie, ale wysłać je będzie można w późniejszym terminem - jak tylko będzie to możliwe.
________________________________
carrara
Nazwa użytkownika w aplikacji: carrara
HTC One Max, Android 5.0.2 Lollipop
BuzzBee 0.7.73

Re: niepoprawny adres email

#6
Tam gdzie nie będzie potrzebne natychmiastowe dostarczenie wyniku do zlecającego, czyli informacja online pomyślimy nad takim rozwiązaniem ;)
Jednak prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość, gdyż jest to mnóstwo programistycznej dłubaniny.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości