Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#1
Gdy rozpoczynam zadanie najpierw wszystko jest w porządku ale po zrobieniu zdjęcia pozostaje białe tło oraz wyskakuje napisz "wystąpił błąd, przepraszamy" . Dzieje się tak czasami też nie tylko po zrobieniu zdjęcia, ale także np w pewnym momencie wykonywania zadania. Nigdy nie mogę zadania w pełni wykonać i zakończyć. Aplikacja jest zaktualizowana do najnowszej wersji. Co robić? Próbowałam też przelogowania ale też nic nie dało.
karolina
LG L9II android 4.4.2

Re: Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#2
Na najnowszej wersji miałem ten sam problem. Został już zgłoszony.
Co robić? Zainstalować poprzednią wersję :) Ja siedze na starej (bezproblemowej)

A dla strony technicznej aplikacji możesz podać dodatkowo wersję androida i telefon jaki posiadasz - z pewnością będzie to pomocne
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#3
karolka pisze: Co robić?


Spróbuj może zamknąć aplikacje menadżerem, przeczyścić telefon Cleanerem i zresetować go - kiedyś miałem podobny problem (dawno naprawiony) i to jak dobrze pamiętam było skuteczne :) Aczkolwiek @grzymu podpowiedział Ci najlepszą opcję -> stara wersja, na której nie miałeś problemów i poczekać na aktualizację tej wersji.

Pozdrawiam,
Jakub
Obrazek

Re: Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#4
Dzisiaj zainstalowałam aplikację, radośnie poszłam wykonać zadanie i podczas robienia zdjęcia aplikacja się wyłączyła (robi to z resztą notorycznie). Wyświetliło mi, że wykonałam zadanie, jednak w tej chwili pokazuje mi, że skończył się czas :( resetowanie, czyszczenie nie pomaga. Gdzie jest dostępna stara wersja ? Pozdrawiam!
Glam
Xperia M2
Android 4.4.4

Re: Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#6
Uwaga Uwaga! nie zapomnijcie o tym że po zainstalowaniu wersji z pliku apk nie funkcjonuje automatyczna aktualizacja.
Dlatego śledzcie Facebook i w odpowiednim momencie zainstalujcie nowa wersję BuzzBee. Pracujemy nad rozwojem i stabilnością aplikacji i zależy nam na tym abyście ją z nami testowali i zgłaszali swoje uwagi.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#7
Bardzo dziękuję za link :) spróbowałam jeszcze przywrócić telefon do ustawień fabrycznych (Xperia M2), zainstalować ponownie najnowszą wersję aplikacji i niestety to samo, przy robieniu zdjęcia, tym razem starterów, aplikacja się wyłączyła, a zadanie przepadło. Nie mogłam go dokończyć, a teraz pokazuje mi, że skończył się czas :( później usunęłam aktualną wersję, skorzystałam z dawnej i udało mi się wykonać zadanie. Czy jest jakaś możliwość by zadania, na których skończył się czas, zrobić ponownie ?
Glam
Xperia M2
Android 4.4.4

Re: Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#9
Oczywiście, z tym że ja zadanie wykonałam, teoretycznie, bo przy zrobieniu ostatniego zdjęcia aplikacja się wyłączyła. Następnie pokazywała mi, że zadanie jest w toku, ale nie mogłam go dokończyć. Na mapce pokazywał się znaczek, że tu wykonano zadanie. Później wszystko zniknęło i pokazało, że czas upłynął.To przecież nie jest moja wina, a wadliwie działająca aplikacja :)
Glam
Xperia M2
Android 4.4.4

Re: Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#10
Glam pisze:Oczywiście, z tym że ja zadanie wykonałam, teoretycznie, bo przy zrobieniu ostatniego zdjęcia aplikacja się wyłączyła. Następnie pokazywała mi, że zadanie jest w toku, ale nie mogłam go dokończyć. Na mapce pokazywał się znaczek, że tu wykonano zadanie. Później wszystko zniknęło i pokazało, że czas upłynął.To przecież nie jest moja wina, a wadliwie działająca aplikacja :)

Dlatego to jest BETA! Dlatego ją testujemy,wytykamy błędy :)
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości