Proszę o wyjaśnienie pobranej,az tak wysokiej prowizji.

#1
W aplikacji Buzzbee,widnieje przy opcji przelew prowizja 1,90 zł.
Co jak wspomina Paypal jest nie prawdą.
Chciałem więc zapytać,dlaczego więc wprowadzacie w błąd.
Prosił bym o wyjasnienie.
Dziwne ze nawet nikt na aplikacji nessanger nie odpowiada.Zawsze szybko odpowiadaliście?
Tu mail od Paypal.
Ze to wy powinniscie wyjasnic i sprostowac ta sytuacje.
Pozdrawiam
Janusz
Szanowny Panie Januszu

Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie transakcji 9DA25707YD292015N.

Uprzejmie informuję, iż opłata (8.55 PLN) za transakcję 9DA25707YD292015N na kwotę 267.34 PLN została pobrana według standardowych procedur.

Być może BuzzBee ma opcje płatności grupowych przy których widnieje inna opłata w zależności od kontraktu. Prosimy o skontaktowanie się z BuzzBee i próbę wyjaśnienia tego z ich witryną.

Dziękuję i pozdrawiam.

Z poważaniem
Dominik
Dział Obsługi Klienta
PayPal
Janusz
Sony Xperia xa1 ultra
Android 7.0

Re: Proszę o wyjaśnienie pobranej,az tak wysokiej prowizji.

#5
Witaj, tak jak pisał Rychu, musicie pamiętać, że godziny pracy w ulu to 9:00 - 16:00 od pon do pt.
W weekendy nie pracujemy, chyba że ruszamy z jakimś dużym badaniem, a w święta jak każdy spędzamy po za pracą :)

Ale odpowiadając na pytanie, zachęcam do zerknięcia do FAQ na forum punkt 8 http://buzzbee.pl/support/viewtopic.php?f=4&t=400
Tam podaliśmy informację potwierdzającą maila od PayPal.

Ogólnie my pobieramy 1,9 od wypłat. Również informujemy, że wy się nie rozliczacie z zarobków tylko BuzzBee bierze podatki na siebie.

Jeszcze przyjrzę się sprawie i będziemy w kontakcie :)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Proszę o wyjaśnienie pobranej,az tak wysokiej prowizji.

#6
Dziwi mnie fakt,jaki podaje kolega Rychu.
Czemu w jego przypadku,Paypal nie pobrał prowizji?
Ja rozumiem ze kazdy spedza swieta i ma prawo do odpoczynku.Przeciez nigdzie nie wymagałem natychmiastowego kontaktu.

Tu przypomnienie odpowiedzi kolegi.


Kurcze Ty to masz pecha :(
19 grudnia wypłaciłem 281,02PLN i 1,9PLN prowizji. Na PayPal przyszło dokładnie 281,02PLN zgodnie z umową. Zero problemu, wszystko działa.
BuzzBee ma na pewno umowę z PayPal na konkretną, stałą prowizję 1,9PLN, a tobie policzyli po standardowej. Błąd systemu i tyle.
E-mail masz taki sam w BuzzBee jak i w PayPal?
Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 7.0
Janusz
Sony Xperia xa1 ultra
Android 7.0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości