Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#12
1) Od jak dawna jesteś z BuzzBee?
Z BuzzBee jestem od jakiegoś pół roku. Od razu zajarałam się tą aplikacją, która pozwola mi zarobić, jednocześnie dobrze się bawiąc i konkurując z innymi Pszczołami.

2) Jak często wykonujesz zadania?
Staram się wykonywać wszystkie zadania, które pojawiają się w aplikacji, nawet tych bez nagrody pieniężnej ;-)

3) Jakie zadania lubisz najbardziej?
Najbardziej lubię zadania kosmetyczne i te w supermarketach oraz szybkie selfiki ;-)

4) Jak dużo udało Ci się dotąd zarobić?
Udało mi się zarobić już 236,74 ;-) W pewnym momencie byłam już w pierwszej 20-tce najlepszych Pszczół!

5) Komu najbardziej poleciłbyś BuzzBee?
BuzzBee to najlepsza opcja dla uczniów i studentów, którzy mają czas i potrzebują zarobić jakiś grosz dla siebie ;-)

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#13
1. W ulu jestem o września 2015 r. I jest mi tu dobrz
2. Zadania wykonuje jak tylko mam wolne od innych obowiązków
3. Moje ulubione zadania są te z ekranami ledowymi
4. No myśle że dobrze ponad 1000 pln
5. Już 3 osobom poleciłem i też aktywnie działają w ulu. Polecać można każdemu kto lubi zarabiać w nowoczesny i przyjemny sposób


Artur Wnęk pozdrawiam

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#14
1) Od jak dawna jesteś z BuzzBee?
od 21 wrzesnia 2015
2) Jak często wykonujesz zadania?
Jak tylko pojawi sie jakies nowe w pobliżu.
3) Jakie zadania lubisz najbardziej?
Oczywiscie płatne :D
4) Jak dużo udało Ci się dotąd zarobić?
ok 50-60 zł
5) Komu najbardziej poleciłbyś BuzzBee?

Każdemu kto chciałby zarobić parę groszy w łatwy i prosty sposób dysponując jedynie smartfonem i wolnym czasem

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#15
1) Z Buzzbee tak naprawdę jestem jakoś od początku lutego. Wcześniej, chyba latem, zainstalowałam aplikację, ale jakoś o niej zapomniałam i wykasowałam. Dopiero niedawno odkryłam, jak przyjemne jest zarabianie z Buzzbee :D
2) Jak tylko mogę. Staram się wykonywać zadania jak tylko się pojawią, ale studia albo choroby potrafią mi pokrzyżować plany. Mimo niespodziewanych okoliczności każde zadanie mam wykonane przynajmniej raz.
3) Zadaniem, które najbardziej mi się podobało, był zwiad książkowy. Dużo czytam i często chodzę do księgarni, więc wiedziałam, gdzie mam ich szukać a realizacja była czystą przyjemnością. Przy okazji przejrzałam różne nowości, ale o tym ciiii. To jest ten typ, który lubię najbardziej - przyjście, rozejrzenie się po sklepie w poszukiwaniu produktów i promocji i zrobienie zdjęć. Tajemniczego klienta też bardzo lubię, nie przepadam jedynie za ekranami LED - zazwyczaj stoją w niezbyt dobrze dostępnych miejscach.
4) Zobaczmy... Koło 340 złotych będzie.
5) Buzzbee mogę polecić wszystkim, którzy mają sprawy smartfon z aparatem, odrobinę wolnego czasu i chęci.

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#16

1. Jestem użytkownikiem BuzzBee od około 6 miesięcy. Miałem już wcześniej zainstalowaną aplikację,lecz myślałem że jest z tym nie tak,wiec została usunięta. Postanowiłem spróbować jeszcze raz i kazdego dnia z niej korzystam(chociaz by sprawdzajac liste zadan,forum).
2. Gdy zadania są dostępne w mojej okolicy,to staram się wszystkie wykonywać.
3. Lubię takie zadania, które mnie chociaż trochę zaciekawią oraz gdy jest coś ciężkiego do zrobienia :)
4. Udało mi się zarobić około 300złotych.
5. Aplikację polecił bym każdemu kto chce sobie dorobić oraz bardziej dla studentów lub uczniów w celu osiągnięcia większego kieszonkowego. :)
4.4.2
Blackview Zeta V16
;)

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#17
1. Z BuzzBee jestem od marca tego roku, znalazłem ofertę zarabiania przez telefon na OLX i od razu mi się spodobało :)
2. Zadania wykonuje przynajmniej raz w tygodniu, oprócz tego staram się wykonywać zadania selfikowe i wykonuje zadania Test Multum Zdjęć, gdzie zamęczam swój aparat :D
3. Najbardziej lubię zadania w sklepach, gdzie mogę sprawdzić dostępność produktów, wystaw sklepowych i sprawdzenie cen i dostępności rzeczy
4. Do tej pory udało mi się zarobić ponad 72 złote, nie jest to duży wynik z tego względu, że inne Pszczoły były przede mną w danym miejscu albo nie było zadania w mojej najbliższej okolicy , ale myślę że z biegiem czasu nadrobię trochę do innych Pszczół :)
5. Najbardziej polecił bym swoim znajomych, którzy są uczniami bądź studentami i cienko u nich z pieniędzmi, a taka aplikacja jak BuzzBee jest doskonałą alternatywą do zarobienia paru złotych, przy okazji do świetnej zabawy i zdobywaniu nowych umiejętności ;)

Pozdrawiam wszystkie Pszczoły i całą świetną ekipę BuzzBee :) :)

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#18
1) Od Listopada 2015
2) Staram się jak najczęściej i najszybciej
3) Wszystkie są ciekawym wyzwaniem , zrobienie zdjęcie tak żeby nikt Cię nie zauważył v- taki mały dreszczyk adrenaliny ;)
4) wystarczająco dużo żeby wybudować mini ul i wykarmić małą pszczółke a tak na serio to jakieś 190 zł ,
5) dla każdego kto lubi nieraz pospacerować po mieście, można zarabiać w trakcie zakupów, w drodze do szkoły pracy etc.

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#19
1) Z Buzzbee jestem od 21.05.2015.

2) Zadania wykonuje jak najczęściej, próbuję robić prawie wszystkie które są dostępne.

3) Wszystkie zadania są super ale najbardziej lubię zadania polegające na sprawdzaniu cen produktów

4) Do tej pory zarobiłem około 400 zł [WINKING FACE]

5) Buzzbee poleciłbym wszystkim którzy posiadają smartfona i chcą sobie w łatwy i przyjemny sposób zarobić.



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości