Zakupy za darmo - czyli jak spożytkować "BuzzBee coinsy"

#1
Jak wiece, pieniążki z BuzzBee przelewamy na konto PayPal. Jednak nie wszyscy przelewają te środki dalej na konto bankowe z różnych względów. Jeżeli nie macie pomysłu jak je spożytkować to przychodzę wam z pomocą, podsuwając pomysły.

Dużo siedzę na forach z aktualnymi promocjami, kuponami rabatowymi czy też zakupami z chin, dużo też kupiłem stamtąd więc doświadczenie mam spore. Niedawno znajomy z takiego forum polecił mi pewną metodę na zakupy różnych produktów na różnych portalach z tak zwanym "Cash Backiem".

Spróbowałem i rzeczywiście działa. Za zakup opaski fitness Xiaomi Mi Band 1s z pulsometrem dostałem bonus 5$ za założenie konta i zwrot czyli tak zwany "Cash Back" w wysokości 2,28$ w wyniku czego za opaskę wartą na czas zakupu 18,99$ zapłaciłem 18,99-[0,12*18,99 (cash back)] - 5$(bonus za rejestrację)=11,71$ co dało ok 48zł co jest naprawdę śmieszną ceną gdy porównamy ceny tej opaski u polskiego dystrybutora, która wynosi 130zł! Gdzie używki na allegro chodzą po 80 czy nawet 110zł!!! Dodam, że opaski są nowe, zapakowane i zafoliowane i przede wszystkim oryginalne. Dla przykładu te opaski, które są teraz w biedronkach za 58 zł nawet nie mają startu do produktów Xiaomi. Ostatnio tam gdzie kupowałem (GearBest - popularna strona w chinach) była nawet promocja na te opaski i kosztowały momentami 17,5$. Paczkę ekonomiczną (bez trackingu) z produktem dostałem po 16 dniach prosto z chin od producenta. Dodam jeszcze, że opaska bez pulsometru, z białymi ledami kosztuje proporcjonalnie mniej, czyli wychodzi jakieś 5,5$ (23-25zł).

Lecimy dalej oryginalny, nowy i zafoliowany Power Bank od Xiaomi o pojemności 10000 mah lub 10400 mah w zależności od promocji można dla przykładu dostać za 12$-0,12*12$-5$=5,56$ czyli jakieś 23 zł. No proszę was za oryginalnego power banka od Xiaomi, którym baterię o pojemności 3100mah (np LG G2) naładujecie od 2,5 do 3,5 raza? (mam i tyle mi wychodzi w zależności od stanu początkowego baterii).

Teraz coś dla pań :) Pszczółka płci pięknej, zwerbowana zresztą w BuzzBee przeze mnie, skusiła się na nową lampę UV do paznokci plus jakieś lakiery hybrydowe, z niezbędnymi bazami, topami (panie powinny ogarniać temat). Za samą lampę stosując wspomnianą przeze mnie metodę zapłaciła kilkadziesiąt centów czyli (mniej niż 1zł), więc wyszła praktycznie za darmo. Jak? Lampa kosztowała 5,95$. Gdy uwzględnimy bonus za rejestrację i cash back otrzymamy: 5,95$ - 0,12*5,95$-5$=0,235$. Za lakiery bling zapłaciła na promocji ok 0,94$ za sztukę za dobry top i bazę po 1$. Suma całego zestawu jest śmieszna a porównując efekt stosowania chińskiego lakieru marki bling (na allegro ok 15-20zł/szt) z lakierami firmy semilack (zestaw ok 250-350zł, pojedynczy lakier ok 30zł) nie dostrzegłem różnicy w jakości czy wytrzymałości. Testowaliśmy oba na jednej ręce pani pszczółki i żadnych uczuleń, odprysków nie stwierdziliśmy przez 2,5 tygodnia. Potem już były odrosty i trzeba było myśleć nad ponowną aplikacją. Wg kobitki bajer!

Tak mógłbym wymieniać bardzooo długo ale o co się rozchodzi? Co to ten Cash Back? Działa to na podobnej zasadzie co Cash Back za dokonane transakcje kartą płatniczą np w Mbanku. Płacisz w sklepie i za płatności dostajesz np 2% zwrotu z powrotem na konto. Ktoś pomyślał i przeniósł to w internety a dokładnie za transakcje między innymi PayPalem.

Największą wadą całej metody jest czas oczekiwania na przyznanie cash backu. Wynosi on w zależności od okoliczności od 1 dnia nawet do 60 dni. Podobnie jest dla Mbanku o którym wspomniałem. Nie jest to kaprys tej firmy a jedynie zabezpieczenie przed naciąganiem na zwroty, i stąd tyle to trwa (Ludność zaczęła wycofywać transakcje i zgarniać te zwroty, co wypaczało cały sens zwracania gotówki za wykonane transakcje).

W moim przypadku Cash Back z bonusem (bonus przyznawany max w ciągu tygodnia, ja dostałem po 3 godzinach od założenia konta) dostałem na konto PayPal po 20 dniach a pszczółka wspomniana wyżej nawet już po 5 dniach!

Co zrobić aby skorzystać z takiej "promocji". Należy koniecznie zarejestrować się z linku podanego w poradniku (warunek konieczny sformułowany odgórnie przez firmę (portal) świadczącą tą usługę, za rejestrację otrzymacie wspomniany bonus 5$). Potem wykonać dowolny zakup przez stronę tego portalu aby zarejestrować cash back i go otrzymać. Cash back i bonus można sobie wypłacać od kwoty powyżej 5$ czyli dla przykładu od 5,1$ (czyli zakup nie musi być duży żeby otrzymać zwrot 0,1$).

Czy to działa? Tak. Czy jest to oszustwo lub naciągactwo? Nie. Sam miałem obawy ale skusiłem się i jestem zadowolony. Pamiętajcie nikogo nie namawiam. Mogę jedynie zachęcić do skorzystania bo w sumie to się opłaca. Nie chcesz, nie korzystaj i nie marudź.

Co ja mam z tego, że poświęciłem sporo czasu na stworzenie tego poradnika? Niby mam dostać jakieś bonusy za polecanie (wy po pierwszym nawet drobnym zakupie również możecie polecać kolejnym osobom) ale póki co czekam na weryfikację i nie jestem w stanie tego potwierdzić w 100%. Jak coś z tego będę miał to dam znać. Póki co skorzystałem na tym dzięki dużemu rabatowi na zakupy i uprzedmiotowiałem swoje środki pozyskane z buzzbee.

Teraz rzecz najważniejsza: poradnik jak korzystać z tej metody znajdziecie na kanale youtube GreatOnionDeals w filmiku "miband 1s taniej" (bezpośredni link poniżej):

https://www.youtube.com/watch?v=iLM2cXlzdt4

Jest to poradnik na przykładzie opaski miband 1s ale analogicznie działa dla wszystkich innych przedmiotów z listy sklepów partnerskich portalu z Cash Backiem (np Gerabest (12%), Banggood (8%)).

Na kanale jest też poradnik jak zgarniać dodatkowe dolary za testowanie aplikacji, granie w gry, wypełnianie ankiet, oglądanie krótkich 20s filmików reklamowych etc. Ale to już dla zapalonych Promo Hunterów :) Kanał ma w przyszłości dostarczać kolejne poradniki na jakieś fajne promocje. Pożyjemy zobaczymy.

Poniżej dołączam kilka fotek screenów potwierdzających moje słowa:

Zwrot screeny ogólne
Obrazek

Zwrot pszczółki "Maji"
Obrazek


Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania wątpliwości, problemy to piszcie postaram się pomóc!

Linki do screenów w oryginalnym rozmiarze:

http://images76.fotosik.pl/389/537f21325a7af3f8.jpg

http://images78.fotosik.pl/388/a8a5af7736d80213.jpg

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości