Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#31
Jeśli chodzi o znajomość regionu - można się dobrze wcześniej przygotować.
Kwestia tego tylko, jak człowiek wyjdzie finansowo na pracy daleko poza swoim miejscem zamieszkania ;)

A pomysł reklamy na Woodstocku - bardzo dobry!
Akurat też się wybieram, mogę porozdawać jakieś ulotki, smycze, koszulki, gadżety czy coś w tym stylu :D
Nazwa użytkownika w aplikacji: Omb Ochrona
Sony Xperia L, Android 4.2.2.

Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#32
Omb Ochrona pisze:Ja tam przyjmę "na klatę" nawet podwyższoną liczbę zadań koordynatorskich :D
Myślę sobie, że jeśli nie ma wielu zgłoszeń - można dokładnie przeanalizować kandydatury, które już wpłynęły.

Oby tylko każdy rzeczywiście posiadał predyspozycje do takiego stanowiska, a jak wiadomo - nie jest to takie oczywiste.


Nie wiem skąd pojawiła się informacja, że zgłoszeń jest niewiele ;)
Pamiętajcie nie liczy się ilość a jakość...
Prosimy Was o cierpliwość, chcemy aby wszystkie zgłoszenia zostały dobrze rozpatrzone, musimy również przygotować się do współpracy :D
Chcemy rozwijać Wasze talenty i wierzymy, że współpraca będzie bardzo owocna dla obu stron.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#33
Pisałem w odniesieniu do posta kolegi o tych regionach z mniejszą liczbą zgłoszeń.

A być może takich województw nie ma, a ja przyczyniam się do rozprzestrzeniania zasłyszanej plotki ;P?
Nazwa użytkownika w aplikacji: Omb Ochrona
Sony Xperia L, Android 4.2.2.

Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#34
Omb Ochrona pisze:Pisałem w odniesieniu do posta kolegi o tych regionach z mniejszą liczbą zgłoszeń.

A być może takich województw nie ma, a ja przyczyniam się do rozprzestrzeniania zasłyszanej plotki ;P?


Jest plotka, jest rozgłos :D
A tak serio, pragniemy stworzyć zespół bardzo fajnych ludzi z predyspozycją, chęcią i werwą do pracy - tego się trzymajmy :D
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#37
Pamiętajcie nie liczy się ilość a jakość...
Prosimy Was o cierpliwość, chcemy aby wszystkie zgłoszenia zostały dobrze rozpatrzone, musimy również przygotować się do współpracy :D
Chcemy rozwijać Wasze talenty i wierzymy, że współpraca będzie bardzo owocna dla obu stron.



Moim zdaniem osoba która będzie dobrze wynagradzana i dobrze sie przy tym bawiła będzie dobrze wykonywała swoją pracę.
Bo wolontariat mało osób interesuje chociaż daje duzo możliwości.
Chyba że są osoby w naszym gronie których nie interesuje zarabianie a tylko dobra zabawa :)
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#38
xmarox pisze:
Pamiętajcie nie liczy się ilość a jakość...
Prosimy Was o cierpliwość, chcemy aby wszystkie zgłoszenia zostały dobrze rozpatrzone, musimy również przygotować się do współpracy :D
Chcemy rozwijać Wasze talenty i wierzymy, że współpraca będzie bardzo owocna dla obu stron.



Moim zdaniem osoba która będzie dobrze wynagradzana i dobrze sie przy tym bawiła będzie dobrze wykonywała swoją pracę.
Bo wolontariat mało osób interesuje chociaż daje duzo możliwości.
Chyba że są osoby w naszym gronie których nie interesuje zarabianie a tylko dobra zabawa :)


Słowo wolontariat nigdy z naszych ust nie padło, a o konkretnych warunkach współpracy dowiedzą się osoby które złożyły swoją aplikację.
Jeśli jesteś zainteresowany czekamy na Twoje video ;)
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: REKRUTACJA - ruszamy!

#40
xmarox pisze:Jestem jako jedną z pierwszych osób tutaj ale... miałem problem z telefonem co mnie wycięło z "rynku" i dopiero wracam niestety.
A nad nagraniem cały czas się zastanawiam :) :roll:


Tym bardziej namawiam do aplikowania ;)
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości