Zadanie „Zgłoś punkt sprzedaży bez możliwości płacenia kartą!”

#1
Nasze kolejne super zadanie! Dla sprawnych Pszczół jego wykonanie to kwestia kilku minut, a do zarobienia jest aż 23 złote za każdą poprawną realizację. Ponieważ nie ma limitu na osobę – jest szansa na zarobienie niezłej sumy!

Krótkie wyjaśnienie i dobre rady. :-)
Celem zadania jest dostarczenie naszemu Klientowi informacji o dowolnych punktach sprzedaży (sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne i dowolne inne), w których nie ma i nie było wcześniej możliwości płacenia kartą.
Firma First Data (POLCARD) to jeden z partnerów współorganizowanego przez rząd programu, który eliminuje najczęstszą przyczynę braku terminala płatniczego w punktach sprzedaży, czyli koszty związane z jego instalacją i opłatami za korzystanie.
"Polska Bezgotówkowa" to wspierany przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii program, w ramach którego przedsiębiorcy mogą ZA DARMO otrzymać terminal płatniczy i przez 12 miesięcy korzystać z niego bez jakichkolwiek opłat.
Ponieważ jest to inicjatywa rządowa współorganizowana przez najczęściej wybieranego operatora płatności - Polcard, nie ma obaw, że są tam jakieś "kruczki" czy "napisy drobnym drukiem", dlatego propozycja ta jest bardzo atrakcyjna zwłaszcza dla małych firm, którym do tej pory nie opłacało się płacić za korzystanie z terminala płatniczego. O atrakcyjności programu świadczy fakt, że w ciągu 60 dni skorzystało z niego aż 10.000 firm!
Aby przed wizytą w sklepie / punkcie dowiedzieć się więcej na temat programu, obejrzyj ten KRÓTKI FILMIK. Możesz go też wykorzystać podczas rozmowy pokazując właścicielowi sklepu!
Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie tę ulotkę, którą również możesz pokazać Twojemu rozmówcy, albo na przykład wydrukować sobie i korzystać z niej jak ze „ściągi”.

Jak rozmawiać w punkcie sprzedaży?
Najprościej najpierw upewnić się, że w danym punkcie faktycznie nie można płacić kartą. Potem można zapytać dlaczego – prawdopodobnie najczęstszą odpowiedzią będzie to, że jest to nieopłacalne dla sklepu, bo obrót jest zbyt mały, aby pokryć koszty korzystania z terminala.
Wówczas możesz powiedzieć np.: „A czy wie pani/pan, że jest taki rządowy program, dzięki któremu mogą państwo dostać terminal i korzystać z niego zupełnie za darmo? Jeśli mogę poprosić o nazwisko i numer telefonu właściciela lub innej osoby decyzyjnej, to doradca zajmujący się programem skontaktuje się z państwem i wyjaśni szczegóły – to nic nie kosztuje i nie muszą państwo z tego korzystać…”.
Pamiętaj, że aby Twoja realizacja była zaliczona, Twój rozmówca musi zgodzić się na kontakt ze strony doradcy First Data Polcard i musi być możliwe nawiązanie tego kontaktu pod podanym przez Ciebie numerem telefonu. Oczywiście prób będzie kilka, a może nawet kilkanaście. Upewnij się tylko, że podawane dane są prawidłowe!LINK DO FILMIKU
LINK DO ULOTKI

SZCZEGÓŁY BADANIA

Powodzenia!!!
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron