Badanie w aptece Dr. Max - startujemy!

We wskazanych aptekach Dr.Max sprawdzamy dostępność Sudafed Xylospray, Sudafed Tabletki, Nicorette, Nizoral.
W tym zadaniu liczymy opakowania w pierwszym rzędzie, widoczne dla klienta stojącego przed półką (czyli tzw. facingi lub fronty). Nie interesuje nas zapas produktu na półce. 

Zadanie dla Pszczół 16 +
Prosimy o uważną realizację zadania bo oceniamy pracę innych osób! Na zdjęciach nie powinno być wizerunków osób.
Płacimy nawet 16 zł
Możliwość rezerwacji zadania
Brak limitu na Pszczołę

UWAGA - posiadamy pozwolenie od Dr.Max. Proszę się na nie powołać realizując badanie. Gdyby obsługa nie wiedziała o pozwoleniu lub sprawiała inne problemy - udaj się do innej apteki z listy.

Aby wykonać badanie w aptece musisz koniecznie:
*Przedstawić się
*Poinformować personel apteki, że pracujesz dla firmy Skilltelligence na zlecenie Johnson&Johnson
*Możesz wykonać dokumentację zdjęciową wyłącznie ekspozycji Johnson&Johnson, czyli produktów wymienionych w aplikacji
*A na koniec, jeśli Farmaceuta Cię o to poprosi, pokazać wykonane zdjęcia.

Kultura przede wszystkim!

Kryteria oceny prawidłowości zadania:
- staranne odpowiedzi na wszystkie pytania,
- uważne czytanie pytań i unikanie sprzecznych odpowiedzi,
- wszystkie zdjęcia staranne i ostre - unikamy fotografowania osób,
- jeżeli w zadaniu jest więcej zdjęć - to muszą one być różne (różne ujęcia),
- przy brakach poszukiwanych elementów - poszczególne zdjęcia muszą być wykonane z różnych miejsc (pokazujemy jak największy obszar).

SZCZEGÓŁY BADANIA

MAPKA REALIZACJI

Stand_Dr_Max_Q418_800px (2).jpg
Stand_Dr_Max_Q418_800px (2).jpg (114.84 KiB) Przejrzano 647 razy

Powodzenia!
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Badanie w aptece Dr. Max - startujemy!

Miałem problem w czasie badania w DR.max- Anieli Krzywoń 2a ,65-534 Zielona Góra, ale nie wiem czy z telef.,z apka.,czy Internetem. W każdym bądź razie najpierw anulowało mi zadanie , później otworzyłem i skończyłem zadanie .Mam nadzieje ,że wszystko było ok i zadanie będzie zaliczone.
Jarkow,
Huawei Y6 2017,
Wersja aplikacji 2.3.8