Re: wypłacanie pieniędzy

#12
Witam,
wypłaciłam zabione 2 zł z czego na paypalu widzę 1,14zł - buzzbee miał sam opłacać za przelew! Czy w kolejnych przelewach też prawie 50% zarobku mi zabrane będzie?
Zastanawiam się czy to się opłaca skoro tak są drogie przelewy...

Czy firma może przelewać mi pieniądze na konto banku?

Z poważaniem,
zaangażowany pracownik :mrgreen:
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: wypłacanie pieniędzy

#13
skillman pisze:Owszem my płacimy podatki i w większości przypadków PayPal od nas pobiera dodatkową opłatę za przelew.
Polityka PayPal nie jest jasna, a wszystko to dzieje się automatycznie i nie mamy na to wpływu.
Może masz konto typu "vendor"? Jeżeli nie to skieruj do nich zapytanie. Sami będziemy ciekawi.
Dzięki - pozdrowienia!


Czytaj do góry też, nie tylko ty masz taki problem, a Administracja już z tym walczy ;)
Oddadzą Ci prowizje, tylko napisz im swój nick w systemie ;)
Jak dojdą do ładu z PayPal to będzie można robić normalnie przelewy już ;)

Pozdrawiam ;)
Maxellek :twisted:
Użytkownik BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: maxellek
"OnePlus One A 0001" - Android 6.0.1

Re: wypłacanie pieniędzy

#14
123456a pisze:Witam,
wypłaciłam zabione 2 zł z czego na paypalu widzę 1,14zł - buzzbee miał sam opłacać za przelew! Czy w kolejnych przelewach też prawie 50% zarobku mi zabrane będzie?
Zastanawiam się czy to się opłaca skoro tak są drogie przelewy...

Czy firma może przelewać mi pieniądze na konto banku?

Z poważaniem,
zaangażowany pracownik :mrgreen:



Witaj,
PayPal nie udzielił nam jeszcze wyraźnej odpowiedzi na pytanie dlaczego opłaty za przelewy raz ponosimy my a raz nasi odbiorcy.
Na razie sugerujemy robienie większych wypłat bo ich prowizja to 80 gr + 6%. Tak więc wypłacanie 2 zł dla nikogo nie ma sensu.
Jak tylko będziemy mieli jasną sytuację to wszystkich poinformujemy o wyniku.
Pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: wypłacanie pieniędzy

#18
A chciałeś powiązać PayPal z kontem bankowyn ??
Jeżeli tak to są to przelewy od nich na potwierdzenie konta bankowego, te kwoty masz wpisać w Portfel-Konto potwierdzam ;)
Maxellek :twisted:
Użytkownik BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: maxellek
"OnePlus One A 0001" - Android 6.0.1

Re: wypłacanie pieniędzy

#19
maxellek pisze:A chciałeś powiązać PayPal z kontem bankowyn ??
Jeżeli tak to są to przelewy od nich na potwierdzenie konta bankowego, te kwoty masz wpisać w Portfel-Konto potwierdzam ;)



"proszę o szczegółowe wytłumaczenie sprawy- na paypal mam że zrobili przelew mi na konto 1,14 a przeszły 2 przelewy na 0,09 i 0,03- to co wg Ciebie mam zrobić skoro na paypal mam teraz 0 zł????????"
badamto
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: wypłacanie pieniędzy

#20
Pytanie pierwsze, czy chciałeś powiązać konto bankowe z PayPal ?? jeżeli tak to PayPal przelewa na Twoje konto jakieś drobne wpłaty tzn; 0.01 i 0.09 gr na przykład (u mnie takie były kwot)
Jeżeli nie chciałeś powiązać konta bankowego to najprawdobodobniej jest to jakiś błąd PayPala i musisz się z nimi już kontaktować osobiście ;(
Maxellek :twisted:
Użytkownik BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: maxellek
"OnePlus One A 0001" - Android 6.0.1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości