Parę pomysłów.

#1
Witam.

Chciałbym się podzielić kilkoma pomysłami ;). Mianowicie:
1) Grupowanie oraz sortowanie poszczególnych zadań.
Chodzi mi o to aby zadania były kolejno pogrupowane oraz z możliwością własnego ich sortowania.
Sortowanie miałoby na celu uszeregować odpowiednio zadania:
- z największą liczbą punktów do najmniejszej i odwrotnie
- od największej kwoty do najmniejszej .
- Od największej odległości od zadań do tych najbliższych.

Grupowanie. Gdy przybędzie więcej zadań to należało by się zastanowić nad odpowiednim stworzeniem grup na:
-dane rejony (miasta).
-ankiety, typowo do robienia zdjęć, itp...
-oraz pogrupowaniem rankingu na dane rejony ;)

2) Alerty i powiadomienia.
Alerty. Mniej więcej chodzi mi o zadania z "datą ważności". Gdy będą one miały zacząć wygasać powinien widnieć koło nich jakiś znaczek przykładowo " [!] ". Po to aby użytkownik nie był zdany na ewentualne "Kurcze jeszcze wczoraj to było i dzisiaj nima :( ".

Powiadomienia. Jeżeli użytkownik wypełni jakieś zadanie które zostaje zaakceptowane przez administrację powinna przychodzić również informacja.
Chciałbym także dodać (jak już chyba ktoś wcześniej wspomniał) o możliwości usunięcia wykonanych zadań z panelu.

3) Aktualizacje.
Powiadamianie klienta o najnowszej aktualizacji wraz z "Change logiem" przyszłej wersji. Osobiście lubię patrzeć na rozwój aplikacji których używam. Tak wiem jest opcja taka w Google Play ,nie wiem jak to będzie z innymi systemami, ale nie zawsze zaznaczana jest opcja automatycznej aktualizacji przez co wiele aplikacji pozostaje starszych na urządzeniach.

Pozdrawiam, Raodemus
[-BETA TESTER-]
Model Telefonu : Samsung Galaxy Note 3 (N9005)
Android: 5.0.0
W BuzzBee od: 3 Kwietnia 2015

Re: Parę pomysłów.

#2
Raodemus pisze:Witam.

Chciałbym się podzielić kilkoma pomysłami ;). Mianowicie:
1) Grupowanie oraz sortowanie poszczególnych zadań.
Chodzi mi o to aby zadania były kolejno pogrupowane oraz z możliwością własnego ich sortowania.
Sortowanie miałoby na celu uszeregować odpowiednio zadania:
- z największą liczbą punktów do najmniejszej i odwrotnie
- od największej kwoty do najmniejszej .
- Od największej odległości od zadań do tych najbliższych.

Grupowanie. Gdy przybędzie więcej zadań to należało by się zastanowić nad odpowiednim stworzeniem grup na:
-dane rejony (miasta).
-ankiety, typowo do robienia zdjęć, itp...
-oraz pogrupowaniem rankingu na dane rejony ;)

Witaj,

dziękujemy za pomysły!

Ad 1. Sortowanie jest w planach. Grupowanie również. :-)

2) Alerty i powiadomienia.
Alerty. Mniej więcej chodzi mi o zadania z "datą ważności". Gdy będą one miały zacząć wygasać powinien widnieć koło nich jakiś znaczek przykładowo " [!] ". Po to aby użytkownik nie był zdany na ewentualne "Kurcze jeszcze wczoraj to było i dzisiaj nima :( ".

Ad 2. Ciekawe. Zobaczymy co powiedzą nasi graficy na możliwość umieszczenia dodatkowych oznaczeń na pinach.

Powiadomienia. Jeżeli użytkownik wypełni jakieś zadanie które zostaje zaakceptowane przez administrację powinna przychodzić również informacja.
Chciałbym także dodać (jak już chyba ktoś wcześniej wspomniał) o możliwości usunięcia wykonanych zadań z panelu.

Takie powiadomienie powinno przychodzić, zarówno po zaakceptowaniu jak i po odrzuceniu zadania. Daj nam, proszę, znać jeśli nadal nie bedziesz ich dostawać.
Usuwanie zadań z listy wykonanych również wprowadzimy.


3) Aktualizacje.
Powiadamianie klienta o najnowszej aktualizacji wraz z "Change logiem" przyszłej wersji. Osobiście lubię patrzeć na rozwój aplikacji których używam. Tak wiem jest opcja taka w Google Play ,nie wiem jak to będzie z innymi systemami, ale nie zawsze zaznaczana jest opcja automatycznej aktualizacji przez co wiele aplikacji pozostaje starszych na urządzeniach.

Będziemy umieszczaczli change log jak tylko aplikacja pojawi się w wersji beta w google play. Na razie opis zmian publikujemy w watku na tym forum.

Pozdrowienia,

BK

Pozdrawiam, Raodemus
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości