Ulepszenie aplikacji

#1
W raz z nowymi zadaniami zauważyłem, że pojawiają się te same symbole do dwóch różnych zadań na mapie. Zlewa się to wszystko i utrudnia prace. Proponuje do każdego zadania ustawiać inną ikonę na mapie.
Sebastian
Login: s_wuda24
Huawei Honor 6 Android 5.1 lollipop

Re: Ulepszenie aplikacji

#3
A może ulepszymy coś w stylu że rezerwuje sobie wykonanie tego zadania i mam np godzinę żeby je wykonać i jeżeli nie zdążę w tym czasie to one znów wraca na mapę? Wg mnie sytuacje gdzie lecę przez pół miasta odpalam apke a znacznik włansie zniknął w tym momencie są trochę bezsensu

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Re: Ulepszenie aplikacji

#4
saint_lfc pisze:A może ulepszymy coś w stylu że rezerwuje sobie wykonanie tego zadania i mam np godzinę żeby je wykonać i jeżeli nie zdążę w tym czasie to one znów wraca na mapę? Wg mnie sytuacje gdzie lecę przez pół miasta odpalam apke a znacznik włansie zniknął w tym momencie są trochę bezsensu

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Jest coraz więcej pszczół i to będzie naprawdę dobre rozwiązanie.

Pozdrawiam xmarox
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Ulepszenie aplikacji

#5
Przyszedł mi do głowy pomysł następujący: dodanie w aplikacji zakładki zlokalizacją na mapie aktywnych pszczół działających w najbliższej okolicy. Na liście rozwijanej tak jak lista z zadaniami mogłyby się znajdować opcje kontaktu z dostępnymi użytkownikami. Myślę, że umożliwienie komunikacji użytkownikom na poziomie lokalnym oszcędziłoby wszystkim pustych przebiegów i ułatwiło organizację pracy. Możnaby przekazywać sobie informacje o błędnych lokalizacjach, łatwiejszy byłby wybór kierunku gdzie uderzyć gdy skończą się np. zadania w naszej miejscowości ;)
Grzegorz
SGS+ and.4.1.2(CyanogenMod10)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości