Re: Powiadomienia

#4
A sprawdzałeś: ustawienia ->aplikacje->buzzbee i tam jest okienko do zaznaczenia - "pokazuj powiadomienia"
Może masz odznaczone. Albo pomoże wyłączenie tego i ponowne włączenie po resecie telefonu.

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Powiadomienia

#6
Taka propozycja - czasami nie mam w telefonie dostępu do internetu i właśnie wtedy wpada w aplikacji zadanie selfikowe :lol: ale przez to zauważyłam, że powiadomienie o zadaniu pojawia się mimo zakończenia zadania, jakiś czas po tym, gdy ponownie połączę się z internetem. Jest to trochę mylące, bo odświeżam listę z myślą, że zadanie pojawiło się właśnie wtedy (ponieważ jak wspomniałam, nie wyskakuje to od razu po połączeniu, tylko trochę później).
Może dałoby się np. w treści powiadomienia zawrzeć oryginalną godzinę jego wypuszczenia?

Re: Powiadomienia

#7
kasiaBee pisze:Taka propozycja - czasami nie mam w telefonie dostępu do internetu i właśnie wtedy wpada w aplikacji zadanie selfikowe :lol: ale przez to zauważyłam, że powiadomienie o zadaniu pojawia się mimo zakończenia zadania, jakiś czas po tym, gdy ponownie połączę się z internetem. Jest to trochę mylące, bo odświeżam listę z myślą, że zadanie pojawiło się właśnie wtedy (ponieważ jak wspomniałam, nie wyskakuje to od razu po połączeniu, tylko trochę później).
Może dałoby się np. w treści powiadomienia zawrzeć oryginalną godzinę jego wypuszczenia?



Witaj, niestety nie mamy możliwości wdrożyć takiego rozwiązania :(
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Powiadomienia

#9
Dziś wpadło mi powiadomienie "W twojej okolicy powinno jeszcze..." - zaspana kliknęłam za szybko, myśląc że to selfik, od razu z ekranu blokady, więc dalszej części nie znam. Ktoś wie o co może chodzić? :D Na pewno nie o Hebe, jedyna lokalizacja zniknęła jeszcze wczoraj rano.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 24 gości